به گزارش افکارنیوزبه نقل از گل، بایرن در هفته هفتم بوندسلیگا موفق شد با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل هوفنهایم به صدرنشینی خود در بوندسلیگا ادامه دهد و با پایانی خوش به تعطیلات فیفا دی برود.

یوپ هاینکس پس از پایان این دیدار به وبسایت رسمی باشگاه گفت: " شما باید در نظر داشته باشید که ما سه شنبه شب سفری به بلاروس داشتیم و این برای ما دشوار بود که امروز هم بازی کنیم اما هوش مندانه بازی کردیم ما بازی را تحت سلطه داشتیم و هیچ شانسی به حریف ندادیم بسیار با انگیزه بازی کردیم. من مطمئن بودم که ما در خط جلو بسیار قدرت مند هستیم و تنها باید در کارهای دفاعی بااطمینان ظاهر می شدیم. "


فرانک ریبری: " این مهم بود که پس از شکست در دیدار گذشته این بازی را پیروز باشیم. چنین شکست هایی می تواند اتفاق بیافتد اما ما به خوبی آن را پاسخ دادیم. این که گلی دریافت نکردیم بسیار خوب است این پیروزی برای اعتماد به نفس بازیکنان پیش از بازی های ملی بسیار مهم بود. باید سعی کنیم بازی های آینده را نیز پیروز شویم البته آسان نخواهد بود ولی اکنون ما تیم خوبی در اختیار داریم. ما نباید به عملکرد دورتموند یا سایر تیم ها نگاه کنیم باید ریتم خود را ادامه دهیم. "

باستین شواین اشتایگر: " پس از پیروزی در هفتمین هفته هیچ انتقادی مطرح نخواهد شد ما اکنون می توانیم براحتی به جشن اکتبر رفته و استراحت کنیم پس از شکست برابر بوریسوف ما خوب به بازی برگشتیم و تعطیلات چند روزه در طول جشن اکتبر می تواند برای همه بازیکنان خوب باشد. "

مارکوس بابل(سرمربی هوفنهایم): " من فکر می کنم بایرن سزاوار پیروزی بود با این وجود من از بازی تیمم ناراضی نیستم ما در بسیاری از زمان ها خوب بودیم اما بهرحال کمی هم باید شانس داشته باشیم در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما در بخش هجومی زیاد خوب نبودیم. " سپاهان جریمه شد
چندخبر از کمیته انضباطی
کد خبر: ۲۷۶۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۳
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه‌های ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز را به دلیل رفتار شایسته هوادارانشان مورد تشویق قرارداد و پاداش نقدی را برای این دو باشگاه در نظر گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته هشتم درحالی برگزار شد که با تلاش و کوشش کانون هواداران دو تیم، تماشاگران این تیم ها با بروز رفتاهای شایسته، قبل ازبرگزاری مسابقه و به هنگام حضور در استادیوم، باعثشدند تا مسابقه به دور از هرگونه تخلف و حاشیه برگزار شود.

به همین دلیل کمیته انضباطی در راستای تشویق تمامی عواملی که در جهت برگزاری مسابقه سالم تلاش کرده اند ضمن قدردانی وتقدیر از کانون‌های هواداران تیم ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی تبریز، مبلغ ۲۰ میلیون ریال به عنوان پاداش در اختیار هر یک از تیم های ملوان و تراکتورسازی تبریز قرار داد.

تقدیر از محسن بنگر و جریمه ۷۰ میلیونی برای سپاهان
دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس از هفته نهم لیگ برتر که در تاریخ ۲/۷ / ۹۱ در اصفهان برگزار شد، تماشاگران تیم سپاهان در طول مسابقه مرتکب فحاشی به محسن بنگر، بازیکن تیم پرسپولیس، شدند که این بازیکن مقابل این تخلفات هیچگونه عکس‌العملی از خود نشان نداد.

بر همین اساس کمیته انضباطی به استناد مقررات منطبق با بند ۴ ماده ۲۲ آییننامه، تیم مورد علاقه تماشاگران یعنی تیم سپاهان را به ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین این کمیته از خویشتنداری و صبوری محسن بنگر که مورد فحاشی تماشاگران تیم سپاهان قرار گرفت و هیچ عکس العملی را از خود نشان نداد تقدیر و قدردانی کرد.