به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، وحید شمسایی که فصل قبل در گیتی‌پسند اصفهان توپ می‌زد، در فصل جدید با توجه به پایین آمدن مبلغ قراردادها حاضر به بازی در هیچ تیمی نشد و وقتی هم که با دبیری تبریز به توافق رسیده بود، کمیته‌ فوتسال اجازه بازی در این تیم را به او نداد. اما آقای گل جهان اکنون در راه پیوستن به تنها تیم پایتختی یعنی میثاق است و با توجه به صحبت‌های مسئولان این تیم به نظر می‌رسد همه چیز تمام شده است.

محمد خوراکچی سرمربی جدید میثاق تهران درباره پیوستن وحید شمسایی به این تیم به ایسنا گفت: از نظر من جذب وحید شمسایی ۱۰۰ درصد قطعی است. اما آمدن این بازیکن به تیم نیاز به مهیا کردن شرایط خاصی دارد و ما نمی‌توانیم آقای گل جهان را بدون تشریفات به خدمت بگیریم.

وی ادامه داد: ابتدا باید جلسه معارفه با حضور اعضای باشگاه و وحید شمسایی برگزار شود و ما مسایل مالی را برطرف کنیم. سپس ثبت قرارداد شمسایی در هیات فوتبال باید با حضور رسانه‌ها و ارباب جراید انجام شود. به هر حال شمسایی پس از مدت‌ها به تیم پایتخت بر می‌گردد و حضورش در میثاق نیز نیاز به تشریفات خاصی دارد. درباره مسایل مالی هم باید بگویم که وحید آنقدر به من لطف دارد که برایش این مسایل مهم نیست، ‌ اما میثاق هم در حد توانش و در خور نام وحید با او قرارداد می‌بندد. البته امسال همه مربی‌ها و بازیکنان معرفتی کار می‌کنند.

همچنین خلیلی مدیرعامل باشگاه میثاق در گفتوگو با ایسنا، درباره این انتقال بیان کرد: در حال مهیا کردن شرایط حضور وحید شمسایی در میثاق هستیم و مشکل خاصی هم نداریم. به هر حال اگر آقای خوراکچی میگوید این انتقال قطعی است، حتما قطعی است.