به گزارش افکارنیوزبه نقل از فردا، در روزهای اخیر اظهار نظرهای فراوانی در خصوص احتمال بازگشت فرهاد مجیدی به باشگاه استقلال مطرح می شود و مدیر عامل آبی پوشان یکی از مهمترین افرادی است که دائما به این موضوع دامن زده و ماجرای بازگشت مجیدی را به یکی از حاشیه های باشگاه استقلال تبدیل کرده است.

بعد از آنکه در ابتدای فصل جاری امیر قلعه نوعی عذر مجیدی را خواست و دو طرف متوجه شدند که نمی توانند با یکدیگر کار کنند، اوضاع کمی رنگ آرامش به خود گرفت. اما ماجرای خداحافظی دو هفته پیش کاپیتان سابق استقلال ازدنیای فوتبال سبب شد تا بار دیگر سکوهای ورزشگاه آزادی نام فرهاد مجیدی را فریاد زده و خواهان بازگشت وی به استقلال شوند.

هنوز جوهر نامه خداحافظی فرهاد مجیدی خشک نشده بود که ماجرای درگذشت مادر امیر قلعه نوعی و حضور مجیدی در خانه سرمربی استقلال سبب شود تا بار دیگر مسئله آشتی این دو با یکدیگر مطرح شده و گمانه زنی ها بر سر بازگشت وی به استقلال در نیم فصل بیشتر شود.

در این بین یکی از افرادی که هر بار هیزم به آتش ریخته و با اظهارات ضد و نقیض خود هواداران استقلال را در خوف و رجا قرار داد، مدیر عامل استقلال بود. هر روز مصاحبه ای تازه و اظهار نظری جدید از فتح الله زاده روی خروجی خبرگزاری ها و مطبوعات قرار می گرفت و دوستداران استقلال نمی دانستند که کدام یک از اظهارات آقای مدیر عامل را باید باور کنند.پرده اول: ترتیبی خواهیم داد تا فرهاد نیم فصل به استقلال بپیوندد

فتح الله زاده در جدیدترین گفتگوی خود با یکی از روزنامه های ورزشی اظهار داشت که «فرهاد باید در طول مدتی که در کلاس مربیگری شرکت می کند در یک تیم مربیگری کند، بنابراین از آنجا که او یک استقلالی قدیمی و عاشق است، ما ترتیبی خواهیم داد تا فرهاد نیم‌فصل به استقلال بپیوندد و کارش را در اینجا انجام بدهد.»

درواقع از این صحبت‌های فتح‌ا…زاده این‌گونه برداشت می‌شد که قرار است مجیدی به عنوان کمک‌مربی به استقلال برگردد، اما اشاره مدیرعامل استقلال به نکته‌ای درباره خداحافظی مجیدی موضوع را به این شکل تغییر داد: «به هر حال فرهاد یک استقلالی است و ما دوست داریم او با لباس استقلال از فوتبال خداحافظی کند. بنابراین ترتیبی می‌دهیم که او در چند بازی آخر فصل هم برای استقلال به میدان برود تا با پیراهن تیم محبوبش از دنیای توپ گرد خداحافظی کند.» به این ترتیب می‌توان گفت فتح‌ا…زاده درصدد است که او را به عنون بازیکن – مربی به استقلال برگرداند و خود او هم این نکته را تایید کرد، اما آیا امیر قلعه‌نویی هم با این شرایط موافقت خواهد کرد؟

پرده دوم: کی گفتم مجیدی نیم فصل بر می گردد؟

فتح الله زاده بعد از ۲۴ ساعت، حرف هایی که به یکی از شبکه های رادیویی گفته بود را تکذیب کرد. مدیر عامل استقلال در گفتگوی رادیویی خود درباره بازگشت مجیدی به استقلال در نیم فصل گفته بود: «مجیدی برای خداحافظی از فوتبال کمی عجله کرد. او در حال حاضر دارد کلاس های مربیگری اش را در لندن می گذراند ولی او را بر می گردانیم. مجیدی هنوز توانایی بازی کردن دارد. او نیم فصل بر می گردد و در پایان فصل برایش یک بازی خداحافظی برگزار می کنیم.»

مدیر عامل استقلال اما ۲۴ ساعت بعد این حرف ها را تکذیب کرد. فتح الله زاده با سایت کانون هواداران استقلال گفت: «ببینید استقلال خانه فرهاد مجیدی است. من حرفی درباره اینکه فرهاد را نیم فصل به استقللال برمی گردانیم نزدم. من حتی نگفتم مجیدی را می آوریم کنار قلعه نوعی مربیگری کند. در آن برنامه گفتم که در سال های آینده می توان روی مربیگری فرهاد در استقلال فکر کرد.»

بنابراین گزارش این ضد و نقیض گویی های مدیرعامل باشگاه استقلال سبب شده تا هواداران استقلال نسبت به ماجرای بازگشت فرهاد مجیدی با نوعی بی اعتمادی به اظهارات فتح الله زاده نگاه کنند. چرا که روزی نیست که در صفحات اصلی روزنامه ها و سایت های ورزشی مصاحبه ای از وی منتشر نشده باشد و در آن از ماجرای بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال سخنی نباشد.