به گزارش افکارنیوزبه نقل از باشگاه پرسپولیس، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم به همراه علی امیری معاون اجرایی باشگاه استقلال ظهر امروز به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفتند و با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو کردند.

حضور مسئولان باشگاه استقلال در ساختمان باشگاه پرسپولیس خبر جالبی می توانست باشد که برحسب اتفاق با تهیه گزارش ویژه ای از سوی دوربین باشگاه خبرنگاران جوان همراه شد. گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان که به منظور کسب اطلاع و تهیه گزارش از اعتصاب غذای والیبالیست هندی به باشگاه پرسپولیس آمده بود، پس از اینکه در گفت و گو با مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اطمینان خاطر پیدا کرد که این والیبالیست هندی هیچ قرارداد و ارتباطی با باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس نداشته، در حال ترک ساختمان باشگاه پرسپولیس بود که با حضور علی فتح الله زاده و امیر قلعه نویی غافلگیر شد.

علی فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه نویی هم بدون پرده پوشی مقابل دوربین ایستادند. مدیرعامل استقلال با صراحت عنوان کرد که حضور مسئول استقلال در ساختمان باشگاه پرسپولیس چند دلیل دارد. او گفت: آقای قلعه نویی به واسطه حضور پررنگ آقای رویانیان و معاونین ایشان و همچنین پیشکسوتان پرسپولیس در مراسم ختم مادر خدابیامرزشان آمده اند و اینجا می خواهند رسما از باشگاه پرسپولیس و آقای رویانیان قدردانی کنند. ما هم که مدتی است با همدیگر کار مشترک اقتصادی انجام می دهیم و بارها جلساتی با یکدیگر داشته ایم.

امیر قلعه نویی هم رو به دوربین صدا و سیما گفت: ما چیزی برای پنهان کردن نداریم. اتفاقا چه بهتر که دوربین اینجا هست و حالا هم باید بگویم که بنده در وهله اول به خاطر تقدیر از آقای رویانیان و همه پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس که در مراسم ترحیم مادرم حضور پیدا کردند برحسب وظیفه به اینجا آمده ام که تشکری کرده باشم.

وی افزود: پرسپولیسی ها به ما تسلیت گفتند و مرام و منش خود را نشان دادند و بنده وظیفه خود می دانستم رسما از همه مدیران، پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس تقدیر و تشکر کنم. باشگاه پرسپولیس و استقلال هم که کار مشترک اقتصادی انجام می دهند. علاوه بر این از شما چه پنهان که ممکن است یک جلسه فنی با مدیر عامل محترم باشگاه پرسپولیس داشته باشیم.

گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان درباره ساموئل یا موارد دیگر سوال کرد که قلعه نویی گفت: اجازه بدهید جلسه تمام شود بعد در خدمت شما هستم.

در همین گیر و دار محمد رویانیان هم که برای استقبال از مسئولان باشگاه استقلال به طبقه همکف آمده، تعجب می کند که چرا دوربین صدا و سیما آنجا است و از مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره سوالاتی می پرسد. رویانیان رو به فتح الله زاده و قلعه نویی می گوید: ما نگفتیم که رسانه ها بیایند. قلعه نویی هم بلافاصله می گوید: نه سردار، اتفاقا خیلی هم بهتر است که همه چیز شفاف باشد.

رویانیان رو به دوربین گفت: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید در کنار هم باشند و از پتانسیلی که دارند به نفع باشگاه خود استفاده کنند. بنده چندین بار با آقای فتح‌الله‌زاده جلسه داشته ام چون کار مشترک اقتصادی انجام می دهیم. آقای قلعه نویی هم که از مربیان خوب فوتبال ما هستند و ما امیدواریم نشست پرباری داشته باشیم.

در ادامه، حرف از دربی شد و قلعه نویی عنوان کرد: اتفاقا خیلی خوب است که پرسپولیس و استقلال در سال چندین بار با هم بازی کنند. مثل رئال و بارسا که این سال ها به کرات با هم بازی کرده اند.

قلعه نویی افزود: به هر حال پرسپولیس یک باشگاه پرطرفدار است. در ایران مردم به این دو باشگاه تعلق خاطر دارند و اگر پرسپولیس و استقلال کنار هم باشند، فوتبال ایران قوی و قدرتمند، روزهای خوبی را پیش رو خواهند داشت. من خوشحالم که آقایان رویانیان و فتح الله زاده علاوه بر کار مشترک اقتصادی، تفاهم و روابط ورزشی حسنه و خوبی با هم دارند.

سرمربی استقلال تصریح کرد: من هم یک استقلالی قدیمی هستم اما پرسپولیس را تیم دوم خودم می دانم چرا که بالغ بر ۲۰ میلیون نفر و نیمی از ایرانیان طرفدار پرسپولیس هستند و هموطنان عزیزمان برای ما عزیز و قابل احترام هستند و خوشحالی آنها موجب خوشحالی ماست.

در ادامه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از حمایت همه جانبه دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال از تیم ملی ایران و اینکه مردم قطعا تیم ملی را در بازی روز سه شنبه با کره تنها نمی گذارند صحبت کرد.

فتح الله زاده، قلعه نویی و علی امیری بعد از این مصاحبه ها راهی طبقه چهارم ساختمان باشگاه پرسپولیس شدند. لحظاتی بعد هم محمد رویانیان این مسیر را در پی گرفت.

مدیران دو باشگاه، نشست صمیمانه ای با یکدیگر داشتند و بعد از یک ساعت امیر قلعه نویی در حالی که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هدیه ای را به وی اهداء کرد، ساختمان باشگاه پرسپولیس را ترک کرد اما رویانیان و فتحاللهزاده نشستند تا جلسه ویژه دیگری با یکدیگر داشته باشند.