به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایران ورزشی، سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی در آستانه بازی با کره جنوبی دچار سرماخوردگی شدید شده است. ۲ روز قبل بود که خبری درباره رحمتی نوشتیم با این مضمون که وی به خاطر سرماخوردگی شدید زیر سرم قرارگرفته و از وضعیت جسمانی نا مطلوبی برخوردار است.

بعد از انتشار این خبر در روزهای اخیر هم شایعات مختلفی در مورد بازی کردن یا غیبت او در این میدان حساس مطرح شده ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که او مشکلی جدی برای این بازی ندارد و با وجود سرماخوردگی مقابل کره بازی خواهد کرد. رحمتی چند سالی است که در چارچوب دروازه تیم ملی کشورمان قرار می‌گیرد و از تجربه فراوانی برخوردار است. حضور او در چارچوب دروازه تیم ملی به نوعی اطمینان بخش است و شاید کروش هم از حضور رحمتی در چارچوب دروازه تیم ملی کشورمان با وجود سرماخوردگی چندان بدش نیاید.

به هرحال ميتوان با تزريق چند آمپول تقويتي مهدي را به شرايط ايدهآل مسابقه رساند و از او در اين بازي بزرگ بهره گرفت. رحمتي در چند بازي آخر استقلال موفق عمل كرده و ۳ بار دروازهاش را بسته نگه داشته. بسياري اميدوارند كه اين دروازهبان بتواند در بازي با كره جنوبي نيز دروازهاش را بسته نگه دارد.