به گزارش افکارنیوز، فارس و به نقل از رسانه‌های دانمارک، در پی انتشار خبری مبنی بر تماس رئال مادرید با «کاسپر» فرزند پیتر اشمایکل، سنگربان معروف اسطوره‌ای پیشین منچستریونایتد و منچسترسیتی، روب تانر گزارشگر شاغل در مطبوعات اسکاندیناوی گفت: باید تایید کرد تماس های مکرری بین رئال و کاسپر ایجاد شده است. این تماس‌ها از زمانی شروع شد که اسون گوران اریکسون، هنوز مربی کاسپر در تیم لسترسیتی بود. پس از آن مورینیو بیشتر در مورد وضعیت سنگربان دانمارکی تعمق کرد و بعد حتی کار به مذاکره طرفین هم رسید.

تانر که برای روزنامه‌های اسکاندویناوی گزارش و یادداشت می‌نویسد و نزدیک به خانواده اشمایکل‌ها است، افزود: احتمال زیادی می دهم کاسپر مسافر رئال شود. او از نظر مورینیو از قابلیت‌های بالایی برخوردار است و با ۲۵ سال سن می تواند در آینده حتی جانشین شایسته ای برای کاسیاس شود.این مقام افزود: شاید اگر یک تیم معمولی خواهان او می‌شد، کاسپر را واگذار نمی کردند اما اکنون طرف مقابل لستر، رئال است که همیشه سنگین‌‌ترین و بزرگترین خریدهای فوتبال را داشته است.

کاسپر اشمایکل در باشگاههای منچسترسیتی، دارلینگتون، باری، فالکرک، کاردیف سیتی، کاونتری، ناتس کانتی و لیدزیونایتد بازی کرده است.