بارسلونا كه در ورزشگاه نیوكمپ میزان مالاگا بود ، در یك بازی كاملا برتر موفق شد میهمان خود را با حساب ۴بر۱ تسلیم كند .

به گزارش سبکه خبر، آندرس اینیستا در دقیقه ۸ گلزنی را شروع کرد و انگاه دیوید ویا در دقیقه ۱۸ و پدرو در دقیقه ۳۶ گلهای بعدی را در نیمه نخست رقم زدند. در نیمه دوم ابتدا تیم مالاگا بود که توسط دودا گلزنی کرد که این بازیکن در دقیقه ۶۸ یکی از سه گل خورده را جبران نمود.

این پایان کار نبود، چرا که دیوید ویا دوباره هنر گلزنی خود را به رخ کشید و در دقیقه ۷۴ گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثبت رساند.

پیش از این بازی، تیم رئال مادرید در زمین المریا متوقف شد و تن به تساوی یک بریک داد تا فاصله امتیازاتش را با بارسلونا، به عدد چهار برساند.

تیم میزبان در دقیقه ۶۰ به گل رسید. خوسه اویووا پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و سرنگون شد و در حالی که طرفداران المریا فریاد پنالتی سر داده بودند توپ به پابلو پیاتی رسید و او هم آن را به گوشه پایین دروازه رئال زد.

مادریدی ها در دقیقه ۷۷ بازی را به تساوی کشاندند. استبان گرانرو مولینا، توپ را از کریم بنزما گرفت و با شوتی محکم و دقیق آن را به گوشه بالای دروازه حریف زد و گل تساوی را به ثمر رساند.

البته دیدار دو تیم با زد و خورد و آشوب بازیکنان دوتیم به پایان رسید که جرقه آن را ایکر کاسیاس و فابیان وارگاس زدند. بازیکنان دو تیم به مشت زدن به یکدیگر پرداختند و داور هم سوت پایان را بصدا در آورد تا اوضاع حادتر از این نشود.

بهرحال بارسلونا با كسب پیروزی مقابل مالاگا ۵۲ امتیازی شد تا صدرنشینی خود را مستحكم تر كند ولی رئال مادرید با ۴۸ امتیاز همچنان در رده دوم جا خوش كرد .