درحالیکه بیش از دو هفته از آغاز سال نو میلادی می گذرد روزنامه ایتالیایی کوریه دلا سرا از سرقت شب سال نو از منازل دو ستاره باشگاه اینتر خبر داد.

به گزارش خبرآن لاین، به نوشته این روزنامه منازل وسلی اسنایدر و سامی اتوئو ستاره های جهانی باشگاه اینتر در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت در میلان مورد سرقت قرار گرفت. به گفته این روزنامه پلیس همچنان مشغول بررسی این سرقت هاست ولی چون گفته می شد امکان سریالی بودن این سرقتها از منازل سایر بازیکنان اینتر وجود دارد خبر آن به رسانه ها درج نکرده بود. دراین سرقت ها اموال گران قیمت این دوبازیکن که ارزش آنها به میلیون ها دلار می رسید هدف سارقان بوده است. منزل اتوئو در منطقه ویا دل گاسو شهر میلان بوده و در زمان سرقت تنها آشپز او در منزل حضور داشته و اشاره کرده متوجه چیزی نشده است. از دوربینهای مدار بسته تنها چهره دو سارق نقاب پوش مشخص است که باورود به منزل تنها به سراغ گاو صندوق رفته و جواهرات و ساعتهای گران قیمت را به سرقت برده اند.

اسنایدر هم در منطقه ویا فراتلی گابا میلان سکونت دارد و سارقان با ورود از درب اصلی منزل سرفرصت لباس ها ، ساعتها و جواهرات گران قیمت آنها را به سرقت برده اند .با توجه به ورود ساده سارقان به منازل به نظر می رسد این سرقت ها با برنامه ریزی کامل و ضمن آشنایی با منازل این افراد صورت گرفته است و به همین دلیل پلیس درطی دو هفته اخیر منازل سایر بازیکنان این تیم را تحت کنترل کامل داشته است اما مورد جدیدی از سرقت گزارش نشده است