به گزارش افکارنیوزبه نقل از تابناک، مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور امروز ۷با برگزاری ۱۴ دیدار در ۲ گروه الف و ب برگزار شد.

نتایج گروه الف:
اتکا گلستان در ورزشگاه شهدای گرگان میزبان الوند همدان بود که در پایان گلی از خط دروازه ها عبور نکرد و ۲ تیم به یک امتیاز این بازی قناعت کردند.
در کرمان؛ تیمهای گل گهر سیرجان و پارسه ایرانیان به تساوی یک - یک رضایت دادند.
تیم فوتبال شهرداری اراک هم در مجموعه ورزشی امام خمینی اراک به مصاف نساجی مازندران رفت که در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.

در کرمان؛ مس سرچشمه میزبان ماشین سازی تبریز بود که در پایان با تک گل دقیقه ۷۹ حسن نجفی پیروز میدان شد.
گسترش فولاد تبریز هم میهمان خود استقلال اهواز را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.
تیم نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی اهواز میزبان سنگ آهن بافق یزد بود که در پایان تیم نفت با نتیجه ۲بر یک از سد میهمان خود گذشت و صدرنشینی خود را درگروه نخست تثبیت کرد.

شاهین بوشهر هم در ورزشگاه شهید بهشتی این شهر میهمان خود ابومسلم مشهد را با تک گل محمد ویزواری در دقیقه ۸۵، شکست داد.


در گروه(ب) هم این نتایج به دست آمد:

فولاد یزد در ورزشگاه شهید نصیری این شهر به مصاف تیم نیروی زمینی تهران رفت که با تک گل سلیمانی مقدم در دقیقه ۹۲ بازیکن نیروی زمینی، مغلوب میهمان خود شد.
تیم سایپا شمال در ورزشگاه شهدای ساری میزبان مس رفسنجان بود که این مسابقه در پایان با تک گل دقیقه ۸۰ هادی ریاحی به نفع سایپا شمال به پایان رسید.
پاس همدان هم در ورزشگاه قدس میزبان حفاری اهواز بود که موفق شد دو بر یک این تیم را شکست دهد.
پاس همدان با این برد ۱۵ امتیازی شد و به صدر جدول گروه ب این رقابت ها صعود کرد.
دیدار تیم راهیان کرمانشاه و شهرداری بندرعباس هم به تساوی بدون گل انجامید. با این تساوی تیم ۱۴امتیازی شد و در رده دوم گروه خود قرار گرفت.
شهرداری تبریز نیز در ورزشگاه تختی این شهر با تک گل
علی علیزاده در دقیقه ۲۷ بازی، مقابل میهمان خود شهرداری یاسوج پیروز شد.
تیمهای استقلال خوزستان و برق شیراز در ورزشگاه تختی اهواز مقابل یکدیگر قرارگرفتند که در پایان استقلال خوزستان در دقیقه ۵۶ با تک گل منصور نعامی از روی نقطه پنالتی از سد حریف خود گذشت.
و دست آخر اینکه یادآوران شلمچه خرمشهر در مجموعه ورزشی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز میهمان خود ایران جوان بوشهر را با ۳ گل دقایق۱۶،۶۰ و ۶۵ مهدی چاه کوتاه زاده شسکت داد.
مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور با حضور ۲۸ تیم در۲ گروه ۱۴ تیمی درحال برگزاری است.