به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، در نشست خبری سپاهان و تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: همان طور که قبلا گفته بودم بازی بسیار سختی پیش رو داشتیم و گفتم با تیمی بازی می‌کنیم که با استقلال متفاوت است و معمولا تیمی است که با سازماندهی قوی بازی می‌کند.

وی افزود: سپاهان با توجه به گذشته‌اش و نظم باشگاهی که دارد، مطمئنا در کورس قهرمانی خواهد ماند و هم‌اکنون در هفته سیزدهم هستیم و تیم تراکتور نشان داد که تیمی مدعی است که اصول اولیه فوتبال را به خوبی رعایت می‌کند و مطمئنا در آینده نیز بهتر خواهیم شد.

الیویرا تصریح کرد: امروز لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم و سپاهان فشار زیادی به ما وارد کرد اما من به این بازیکنان خود می‌بالم که با ارائه یک بازی منطقی توانستند تیم سپاهان را شکست دهند.

وی افزود: امروز هواداران هر دو تیم بسیار خوب بودند و در نهایت تماشاگران هر دو تیم تنها تیم خود را تشویق کردند و همراهان خوبی بودند. ما به هر حال به ورزشگاه می‌آییم که از یک بازی خوب لذت ببریم و من فکر می‌کنم رابطه خوبی بین هواداران سپاهان و تراکتورسازی وجود دارد.

اولیویرا خاطرنشان کرد: ‌ به هر حال تمام تیم‌ها نقاط ضعف و قوت دارند و سپاهان نیز از این امر مستثنی نیست همان طور که بارسلونا هم نقاط ضعف دارد. فکر می‌کنم امروز یکی از روزهای بد سپاهان بود و اعتقاد دارم که خلعتبری، امید ابراهیمی و محرم نویدکیا از شاخص‌ترین بازیکنان تیم سپاهان هستند که مرکز ثقل این تیم به حساب می‌آیند.

وی افزود: این پیروزیها باعث اعتماد به نفس میشود و امروز تعویضهای ما به خوبی جواب داد و فکر میکنم که امروز احسان حاج صفی به خوبی کار کرد و تعویض فلاویو و آمدن حاج صفی باعث افزایش قدرت تهاجمی تیم شد و سمت چپمان قویتر شد و وقتی ویلا وارد زمین شد، توانستیم میانه میدان را در اختیار بگیریم و بعد حاتمی را فرستادیم تا از توپهای هوایی استفاده کنیم. من در گذشته خاطره خوبی از بازی با ذوب آهن نداشتم اما امروز با خاطره خوش شهر زیبای اصفهان را ترک میکنم.