به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، در پایان این دیدار که با برتری یک بر صفر گیلانی‌ها همراه بود، حمید درخشان پس از پیروزی در مقابل گهر درود در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: در ابتدا باید از تماشاگران و هواداران داماش تشکر کنم چراکه اگر حمایت آنها نبود رسیدن به این پیروزی برای ما سخت می شد تیم داماش خیلی به آن چیزی که من انتظار دارم فاصله دارد ان شاالله در تعطیلات لیگ بتوانیم با تمرینات خوب تیم بهتری را درست کنیم.

وی در ادامه گفت: من هیچ نگرانی بابت ۴ دیدار آینده خود با تیم های بالا نشین لیگ ندارم چراکه ما می توانیم با آماده سازی خوب به مصاف آنها برویم و مطمئنم که در اینده تیم بهتری می شویم.

درمورد بازی باید اشاره کنم که دروازبان و خط دفاعی ما روز خوبی پشت سر گذاشت ولی از خط میانی و خط حمله تیم راضی نیستم تیم گهر تیم خوبی نشان داد و این نشانگر این است که هیچ تیمی را در لیگ برتر نمی توان دست کم گرفت وهمه بازی لیگ دشوار است.

***

علیرضا پورمند بعد از شکست مقابل داماش گیلان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: در ابتدا باید به این مسئله اشاره کنم که با توجه به تغییراتی که در سطح مدیریتی باشگاه صورت گرفته تیم ما از لحاظ روحی وروانی در شرایط خوبی بسر می برد و بازیکنان به آرامش فکری رسیده اند امروز هم تیم من بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت بطوریکه موقعیت های گلی که بدست آوردیم زیادتر از تیم داماش بود و اگر می توانستیم از آنها استفاده کنیم شاید برنده بازی ما بودیم.

وی در ادامه گفت: در مورد داوری و نحوه قضاوت آقای حاجی پور صحبت نمی کنم ولی داور بعد از گل داماش به خوبی قضاوت کرد. وی در پایان این پیروزی را به تیم داماش و مردم رشت تبریک گفت و بابت تشویق تیم گهر توسط هواداران داماش در ابتدا بازی از آنها تشکر کرد.

نکته قابل ذکر این است که تیم گهر در این دیدار ۲ اخراجی در دقایق ۲۵ و ۷۵ داشت و بازی را ۹ نفره به پایان رساند.