به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، جواد نکونام پس از پیروزی ۲ بر یک استقلال برابر نفت تهران گفت: حریف تیم جوان و دونده‌ای بود. در نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم تیم برتر بودیم و می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم.

وی در مورد اینکه کریم باقری گفته نکونام خودش هم می‌داند که افت کرده، اظهار داشت: او نظرش را گفته و برای خودش هم قابل احترام است. من کار خودم را انجام می‌دهم.

کاپیتان تیم ملی در مورد گلی که به کره زد و پاسخ منتقدانش را داد، گفت: همین‌طور است. من بازیکن حرفه‌ای هستم و شرایط را درک می‌کنم به کار خودم اعتقاد داشتم. در تیم ملی هم گل زدم و شرایط فرق کرد اما هیچ‌کس نمی‌گوید تیم ملی چند گل خورده است. این نشان از کار دفاعی خوب ملی و کار دفاعی من در این تیم دارد.

نکونام خاطرنشان کرد: آنهایی که فوتبال بازی کرده‌اند می‌دانند من چه می‌گویم. در ابتدای فصل بدنم هنوز آماده نبود اما اکنون بدنم کاملاً آماده است و با همدلی مقابل کره پیروز شدیم. امروز هم با مصدومیت و پایم که درد داشت و متورم بود مقابل نفت بازی کردم. به حرف و صحبت کسی هم کاری ندارم زیرا فوتبال من را باید مربی بپسندد.

وی در مورد اینکه برخی میگویند پولی بابت انتقالش به باشگاه استقلال به اوساسونا پرداخت نشده، گفت: توصیه میکنم آنهایی که چنین حرفی میزنند اکیپی شوند و به باشگاه اوساسونا بروند و سؤال کنند. ۵۰۰ هزار یوروی من هنوز نزد باشگاه اوساسونا است و آن باشگاه پول من را به همین خاطر آزاد نمیکنند آن هم در شرایط فعلی که میدانید وضعیت یورو چگونه است.