به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه جلسه مجمع فدراسیون فوتبال را قبول نداشته، گفت: چیزهایی در این جلسه دیده که مناسب نیست آنها را بگویم.

محمد رویانیان پس از ترک جلسه مجمع فدراسیون فوتبال که صبح امروز دوشنبه در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد در جمع خبرنگاران تصریح کرد: من اصلا جلسه را قبول نداشتم. رای گیری اصلا درست نیست. جلسه را مناسب ندیدم و به همین خاطر از آن خارج شدم.

وی تصریح کرد: من اصلا نمی دانم گزارش مالی چه چیزی باید باشد. آیا این گزارش واقعی است یا خیر. اصلا گزارش مالی و ترکیب جلسه را نمی دانستیم. ضمن اینکه شان استقلال و پرسپولیس باید حفظ می شد که این اتفاق نیفتاد.

رویانیان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه چه چیزی در جلسه مجمع اتفاق افتاده بود، گفت: ما چیزهایی دیدیم که مناسب نیست و نمی شود آن را گفت. عاقلان دانند که چرا جلسه مناسب نبوده. اگر من عاقل بودم حتما می دانستم!

وی در خصوص اینکه اگر این جلسه مناسب نبوده چرا در انتخابات فدراسیون فوتبال از علی کفاشیان حمایت کرده است، گفت: این منافاتی با انتخابات ندارد ما می خواستیم انتخابات آزاد باشد ولی الان جریاناتی در فدراسیون وجود دارد که باعثشد ما مجمع را ترک کنیم.

رویانیان یادآور شد: چرا باید فردی مثل علی فتح الله زاده که مدیرعامل باشگاه استقلال است پشت سر بازیکنان و افراد دیگری که به فوتبال ارتباطی ندارند بنشیند. من از همه مدیران عامل حاضر در جلسه عذرخواهی می کنم و دست آنها را می بوسم ولی من حضور در این جلسه را مناسب ندیدم.

وی یادآور شد: ما که نه از فدراسیون یک ریال گرفته ایم و نه حق پخش ما را می دهند پس چرا باید در جلسه حضور داشته باشم.