جواد نکونام پس از جلسه مجمع فدراسيون فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص صحبت هاي مطرح شده در اين نشست عنوان کرد: ابتداي جلسه حضور نداشتم و سخنراني انجام شده بود اما در مورد تراز مالي و گزارش فدراسيون در اين باره صحبت و سپس براي انتخاب نايب رئيس دوم فدراسيون راي گيري شد.

به گزارشافکارنیوزبه نقل از فارس، وی در مورد اینکه رویانیان و فتح الله زاده به نشانه اعتراض به نحوه گزارش عملکرد مالی جلسه مجمع را ترک کردند، عنوان کرد: تراز مالی و عملکرد فدراسیون در این زمینه مربوط به مدیران باشگاه ها می شود و من برای کار دیگری در مجمع دعوت شده بودم.

نکونام با خنده به خبرنگاران گفت باید سریع به اردوی استقلال برود و به همراه پزشک استقلال آمده و باید با او بازگردد.

وی در ادامه در خصوص سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه گفته می شود در مجمع فدراسیون درباره مسائل مالی تخلفاتی صورت گرفته و آیا او این تخلفات را دیده و یا فتح الله زاده از او خواسته جلسه را ترک کند، گفت: فتح الله زاده چنین چیزی را از من نخواست و مسائل مالی هم مربوط به من نیست. در مورد آن چیزی که آمده بودم مشکلی ندیدم و رای خودم را دادم. اصلا در جریان تخلف مالی نیستم. در جلسه همه به این نتیجه رسیدند که باید رای گیری صورت گیرد.

نکونام در باره اینکه بهروان به دلیل بازنشسته بودن نباید برای ریاست سازمان لیگ کاندیدا می شد، گفت: اگر به بازنشستگی باشد خود آقای کفاشیان و برخی اعضای هیئت رئیسه بازنشسته هستند. قرار شد رای گیری صورت گیرد و سپس نامه نگاری های مربوط به این کار انجام شود و کار خوبی هم کردند. رای گیری باید انجام می شد و گرنه ممکن بود فدراسیون فوتبال به حالت تعلیق در آید. نامه نگاری را می توان بعدا هم انجام داد. اکنون کره جنوبی را شکست داده ایم و باید به فکر بازی با ازبکستان باشیم. باید تمرکز خود را روی تیم ملی بگذاریم.

کاپیتان تیم ملی در ادامه در مورد اینکه گفته می شود برای انتخاب فوتبالیست برتر جهان به مسی رای داده است، گفت: رای من به مسی، اینیستا و ژاوی بود.

نکونام در پایان در مورد اینکه فتح الله زاده اعلام کرده درخواست مجمع فوق العاده برای انتخاب رئیس جدید فدراسیون را می دهند و اینکه او هم با این تصمیم موافق است یا خیر گفت: هر کسی نظر خودش را دارد و نظر همه محترم است. من الان نمی توانم در این مورد حرفی بزنم.