به گزارش افکارنیوزبه نقل از نود، رضا عنایتی پیروزی جالب توجه مقابل پرسپولیس را فرصت جدیدی برای تغییر روند نتایج مس دانست و گفت: این پیروزی می‌تواند در ادامه مسابقات در روند نتایج مس تاثیرگذار باشد. البته نباید به نتیجه این بازی بسنده کنیم.

وی افزود: پیروزی مقابل پرسپولیس و استقلال برای تیم‌های شهرستانی تاثیرات زیادی در روحیه و افزایش انگیزه بازیکنان‌شان دارد. این پیروزی علاوه بر افزایش انگیزه بازیکنان تیم برای ادامه مسابقات زمینه‌ساز ایجاد یک اتحاد و رفاقت جدید بین بازیکنان و هواداران تیم شد.


عنایتی که روی هر دو گل زده مس نقش کلیدی ایفا کرد در این خصوص گفت: به عنوان مهاجم تیم وظیفه‌ام گلزنی است. در این دیدار سعی زیادی داشتم تا دروازه قرمزپوشان را باز کنم اما بخت با من یار نبود و نتوانستم. اما در اغلب حملات تیم سعی کردم تا در کنار سایر بازیکنان تیم در راه رسیدن به این پیروزی اثربخش باشم.

آقای گل ادوار لیگ برتر در ادامه به سطح این مسابقه هم اشاره داشت و گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و با توجه به روند نتایج چند هفته اخیرش قصد داشت تا با دست پر از کرمان خارج شود اما بازیکنان مس در این دیدار نمایشی فوق‌العاده ارائه کردند و آنها را ناکام گذاشتند.

وی با بیان اینکه مس حملات بیشتری نسبت به قرمزپوشان داشت، گفت: اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم شاید با گل زده بیشتری پرسپولیس را شکست می‌دادیم.

عنایتی همچنین با قدردانی از حمایت هواداران مس گفت: هواداران مس هستند که می‌توانند به تیم ما آرامش را هدیه دهند. حمایت‌های آنها می‌تواند انگیزه و روحیه بازیکنان تیم و کادر فنی را دوچندان کند. از اینکه بالاخره بین تیم و هواداران ارتباط دوطرفه‌ای برقرار شد خوشحالم. امیدوارم همگی با اتحاد و همدلی در کنار هم این مسیر را تا انتها ادامه دهیم.

وي در خصوص ديدار مقابل نفت گفت: نفت در شرايط خطر قرار گرفته و براي نجات از اين وضعيت فوتبال تهاجمي را از خود به نمايش ميگذارد. آنها در خانه خود بازي ميکنند و از حمايت هوادارانشان برخوردار هستند. ميتوان با ارائه يک بازي منطقي و حساب شده و توجه به نقاط ضعف نفتيها آنها را در زمين خودشان شکست دهيم.