به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، چهارمین دیدار از روز نخست سی و هفتمین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۱۲ - امارات جمعه شب بین تیم‌های ایران و ژاپن برگزار شد که شاگردان اکبر محمدی با ارائه یک بازی قابل قبول موفق شدند برابر ژاپن یکی از مدعیان قهرمانی این مسابقات به پیروزی ۲ بر صفر دست یابند.

در این مسابقه که با قضاوت " عبدالمالک عبدالبشیر " از سنگاپور در ورزشگاه امارات شهر راس الخیمه برگزار شد، بهنام برزای(۲) و حسین فاضلی(۵۶) برای تیم ایران گل زدند. همچنین ضربات فضلی در دقیقه ۵۸ و کنعانی در دقیقه ۷۸ به تیر افقی دروازه ژاپن برخورد کرد. احمد عبدالله‌‌زاده هم تنها بازیکن اخطاری ایران در این بازی بود.

اکبر محمدی در این بازی از محمد ناصری، یوسف وکیا، محمدحسین کنعانی‌، احمد عبدالله‌‌زاده، فرشید اسماعیلی، محمدعلی فرامرزی، محمدحسین مرادمند، علی چوپانی(۵۵ - حسین فاضلی)، علیرضا جهانبخش، بهنام برزای(۶۷ - احسان پهلوان) و سردار آزمون(۸۰ - امین جهان‌کهن) استفاده کرد. البته تعویض سردار آزمون به دلیل مصدومیت انجام شد.

محمد ناصری دروازه‌بان تیم ایران چندین موقعیت خطرناک تیم ژاپن را در این بازی مهار کرد. ضمن اینکه فاضلی یک دقیقه پس از ورود به زمین و درحالیکه نخستین توپ را دریافت کرد، دروازه تیم ژاپن را باز کرد.

با این پیروزی شاگردان اکبر محمدی با ۳ امتیاز صدرنشین گروه A شدند و تیمهای کویت و امارات با یک امتیاز و ژاپن بدون امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

برنامه دیدارهای روز دوم از رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا به شرح زیر است:
یکشنبه - ۱۴/۰۸ / ۱۳۹۱
گروه C:
* کره شمالی - اردن، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه امارات شهر راس الخیمه
* ازبکستان - ویتنام، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه امارات شهر راس الخیمه

گروه D:
* استرالیا - قطر، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* عربستان - سوریه، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره