به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، علی دایی سه‌شنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار حساس تیمش با صبای قم در هفته شانزدهم از نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که در هتل پارسیا قم برگزار شد، تصریح کرد: شرایط فعلی جدولی رده‌بندی قطعا حساسیت‌های این بازی را دوچندان می‌کند.

وی ادامه داد: هم تیم راه آهن و هم تیم صبای قم به طور حتم در این بازی به دنبال ارائه فوتبالی هجومی و دستیابی به سه امتیاز مسابقه هستند تا موقعیت خود را در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بهبود ببخشند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهر ری افزود: به اینکه صبای قم در مکان یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر جای گرفته هرگز توجه نکنید زیرا فاصله فعلی ما و صبای قم تنها سه امتیاز است، ضمن اینکه صبا توانایی‌های زیادی دارد و قطعا از رده فعلی بالاتر خواهد آمد.

وی اضافه کرد: ما برای این بازی خوشبختانه بازیکن محروم یا سه اخطاره نداریم اما به ناچار دو بازیکن مصدوم خود را به قم نیاورده‌ایم و نمی‌توانیم از وجود آنها در ترکیب صبای قم بهره ببریم، با این حال دست و پا بسته نیستیم و مدعی کسب سه امتیاز خواهیم بود.

دایی در پاسخ به این سؤال که صبای فعلی با تیمی که شما در دوره‌های سوم و چهارم لیگ در آن بازی می‌کردید، چه تفاوتی دارد تصریح کرد: قطعا تفاوت‌هایی بین تیم صباباتری سابق با صبای قم فعلی وجود دارد و موقعیت دو تیم فرق می‌کند.

وی یادآور شد: تیمی که من در آن زمان عضو آن بودم بازیکنان سرشناس فوتبال ایران را در ترکیب خود داشت، چهره‌هایی نظیر سهراب بختیاری زاده و یحیی گل محمدی در آن تیم بازی می‌کردند ولی صبای قم امروز رو به جوان‌گرایی آورده است.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری بیان داشت: صبا از فصل قبل حرکت خوبی را در جوان‌گرایی و فرصت دادن به بازیکنان جوان آغاز کرده و نتیجه آن را نیز گرفته است، ما سال گذشته اینجا آمدیم و باختیم اما در این دیدار به دنبال جبران گذشته و کسب سه امتیاز هستیم.

در دیداری حساس تیمهای فوتبال صبای قم و راه آهن شهرری از شانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور جام خلیج فارس از ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف هم میروند.