به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، ابراهیم قاسمپور پس از پیروزی یک بر صفر عصر امروز چهارشنبه تیمش مقابل گهر دورود در نشست خبری ضمن بیان مطلب فوق گفت: خدا را شکر که این بازی سخت را بردیم. می دانستم امروز برابر تیم گهر که در خطر سقوط قرار دارد کار دشواری داریم اما خوشبختانه ۳ امتیاز حیاتی این بازی را به دست آوردیم.

وی با اشاره به اینکه نیمه نخست همانند وضع هوا بسیار سرد بود ادامه داد: گرچه گهری ها دو بار به تیر دروازه ما زدند اما خدا را شکر از موقعیت هایمان استفاده کرده و در این بازی پیروز شدیم.

سرمربی تیم مس با اشاره به اینکه وقتی می بریم به ما تبریک می گویند و وقتی می بازیم علیه ما فحاشی می کنند که این طبیعت فوتبال است تصریح کرد: داور باید به دروازه بان گهر کارت قرمز نشان می داد. مظفری زاده همیشه لطفش شامل حال ما می شود. من نمی خواهم در مورد داور صحبت کنم اما او در خیلی از بازیها مصلحتی سوت می زند.

وی با تاکید بر اینکه بازیکنان بزرگ هم پنالتی از دست می دهند در خصوص احتمال جدایی عنایتی در انتهای نیم فصل اظهار داشت: سیاست باشگاه و مدیرعامل حفظ سرمایه های آن است اگر شروع فصل بود تصمیم دیگری می گرفتیم اما هیچ آدم عاقلی بازیکن سرحال و با تجربه ای همچون عنایتی را از دست نمی دهد. من موافق جدایی عنایتی نیستم اما دوست هم ندارم مشکلات شخصی اش روی عملکردش تاثیر بگذارد.

قاسمپور در پایان افزود: اگر راه حلی برای جایگزین کردن این بازیکن بدست نیاوریم دوست داریم بماند اما اگر جایگزین خوبی برایش پیدا کنیم با رفتنش مخالفتی ندارم.