به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، آرش برهانی پس از شکست ۳ بر ۲ استقلال برابر فولاد گفت: به علت سردی هوا، هواداران اندکی به ورزشگاه آمده بودند و البته در این بین اتفاقاتی افتاده که نمی‌خواهم در موردش صحبت کنم.

وی درباره بازی گفت: روز خوبی داشتیم مستحق شکست در این بازی نبودیم هنوز ۱۸ بازی دیگر از لیگ مانده است و می‌توانیم جبران کنیم. به قهرمان نیم فصل هم جام نمی‌دهند.

مهاجم استقلال خاطرنشان کرد: صد در صد در آینده حسرت این امتیاز را می‌خوریم اما مطمئن باشید که جبران خواهیم کرد هیچ چیز تمام نشده است. نیمه اول دو تیم محتاط بازی کردند و در نیمه دوم خوب بازی کردیم. به فولاد تبریک می‌گویم، تیم خوبی دارد و بازی بسیار خوبی انجام دادند.

برهانی افزود: ما بد بازی نکردیم اما فولادی‌ها هم خوب توانستند برابر ما ظاهر شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پس از به ثمر رساندن گل تعجب کرده بود یادآور شد: به هیچ عنوان چنین موضوعی وجود نداشت فکر کنم شما از گل زدن من تعجب کردید من تصمیم گرفتم توپ را به آن نقطه بزنم و آن توپ هم به گل تبدیل شد در یک صحنه هم توپ را به تیرک دروازه زدم که از آن تعجب کردم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره رعایت کردن بازی جوانمردانه افزود: ما بازی جوانمردانه را رعایت کردیم در یک صحنه خودشان توپ را به بیرون نزدند و بازی را ادامه دادند زمانی که خود بازیکنان فولاد بازی را ادامه می‌دهند توقع دارند ما توپ را به بیرون بزنیم؟!

وی تصریح کرد: هیچ چیز برای ما تمام نشده است مطمئن باشید که جبران میکنیم و تلاش میکنیم در نیم فصل دوم صدر را از دست ندهیم.