به گزارش افکارنیوز، فارس و به نقل از ساکرنت، رافائل بنیتس که به تازگی در چلسی جانشین روبرتو دی متئو شده است، تاکید کرد به هیچ وجه از سوی رومن آبراموویچ برای نزدیک شدن به شیوه بازی بارسلونا زیر فشار قرار ندارد.

رومن آبراموویچ، مالک بارسلونا هفته گذشته روبرتو دی متئو را با وجود بدست آوردن جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا در سال گذشته از مربی گری در چلسی اخراج کرد و بنیتس که پیشینه هدایت تیم‌هایی مانند لیورپول، والنسیا و اینترمیلان را در کارنامه دارد را جانشین وی کرد.

این مربی اسپانیایی که به دلیل پیشینه همکاری با فرناندو تورس در لیورپول با وی رابطه بسیار خوبی دارد، مهاجم تیم ملی فوتبال اسپانیا را در مرکز برنامه‌های خود قرار داده ولی تورس روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و در دیدارهای اخیر در گشودن دروازه حریفان ناموفق عمل کرده است.

بنیتس در این مورد گفت: تورس در مرکز برنامه‌های من است، ولی به هیچ وجه نمی‌خواهم از شیوه بارسلونا تقلید کنم. آبراموویچ نیز شیوه بازی ما را مورد توجه قرار می‌دهد و می‌داند که برای سر و سامان دادن به همه چیز باید زمان صرف کرد. او می‌داند که ما می‌توانیم از پس این کار بر بیاییم.

وی افزود: رومن به من گفته که دوست دارد چلسی خوب بازی کند ولی نه به شیوه بارسلونا. او میداند که ما مسی، ژاوی و اینیستا را در اختیار نداریم که سالها در کنار یکدیگر بازی کردهاند. ما بازیکنان متفاوتی داریم که میتوانند در حمله و دفاع با هماهنگی بسیاری بازی کنند. میتوانیم خودمان را به سطح خوبی برسانیم.