به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر فجر سپاسی گفت: نیمه اول این بازی جزو بدترین بازی‌های راه آهن از وقتی که من در آن هستم، بود. در این نیمه فجر خیلی بهتر از ما کار کرد و ما اصلا نتوانستیم فوتبال بازی کنیم و به تک موقعیت بهادر عبدی در دقیقه ۴۶ بسنده کردیم. اما در نیمه دوم ما سرتر از حریف بودیم و فرصت‌های زیادی خلق کردیم که خدا را شکر توانستیم به گل هم برسیم.

وی درباره عملکرد تیم داوری این بازی هم گفت: فکر کنم تیمی که از داوری ضربه می‌بیند ما هستیم. در این بازی هم در چند صحنه داور به ضرر ما کار کرد و حتی در نیمه اول می‌توانست خطای روی عبدی را پنالتی بگیرد. من تعجب می‌کنم که چرا وقتی بازیکنان ما به هوا می‌پرند و ضربه می‌زنند داور خطا می‌گیرد. ما که تنیس بازی نمی‌کنیم و بازیکنان ما خانم نیستند. فوتبال یک بازی مردانه است که در آن بازیکنان می‌جنگند و مردانه بازی می‌کنند.

در ادامه خبرنگاری از دایی پرسید که آیا حضور تیمش در رده پنجم در پایان نیم فصل اول او را راضی کرده است یا خیر که او در پاسخ گفت: با توجه به اینکه آماده‌سازی خود را پیش از فصل خیلی دیر شروع کردیم این نتیجه عالی است اما اگر من و بازیکنانم کمی بیشتر دقت می‌کردیم اکنون می‌توانستیم در رده دوم یا سوم قرار بگیریم. اکنون هم پنجم هستیم اما امتیازمان با دو تیم بالاتر از خودمان مساوی است. ما تلاش می‌کنیم که در نیم فصل دوم هم فوتبال بهتری بازی کنیم و هم نتیجه بهتری بگیریم.

تماشاگران راه آهن در طول بازی تیم‌شان را با شعار " راه آهن آسیایی " تشویق می‌کردند. دایی در این رابطه گفت: اگر نقاط ضعف خود را پوشش دهیم این اتفاق رخ می‌دهد، چون بازیکنان من شایستگی آن را دارند. اما هنوز خیلی زود است که در این رابطه صحبت کنیم. نیم فصل دوم خیلی سخت‌تر از نیم فصل اول است و ما نباید هیچ اشتباهی در آن بکنیم و باید بیشتر بجنگیم. ما با شعار هواداران کاری نداریم. هرچند آنچنان هواداری هم نداریم. من از همین ۱۰ – ۲۰ نفری همیشه به ورزشگاه می‌آیند و به ما لطف می‌کنند تشکر می‌کنم و خدا را شکر می‌کنم که بازیکنانم اعتقاد پیدا کردند که هر تیمی را می‌توانند ببرند و در صدر جدول باقی بمانند.

دایی در پایان گفت که تیمش در طول تعطیلات لیگ برتر در تهران میماند و نقاط ضعف تیمش را با خرید چند بازیکن جدید تقویت میکند.