به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، محمود سالارکیا گفت: در حال حاضر رسیدگی به پرونده انضباطی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم را آغاز کرده ایم. قصد داریم ضمن بررسی مجدد موارد انضباطی که منجر به محرومیت بازیکنی و یا یکی از اعضای کادر فنی شده، کارت هایی را که آنها نیز دریافت کرده اند را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

وی درهمین خصوص افزود: اگر به این نتیجه برسیم که بازیکن و یا مربی بی جهت کارتی را دریافت کرده که منجر به محرومیت خود وی و در نهایت ضربه خوردن تیم شود با آن بازیکن یا مربی برخورد خواهیم کرد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه در صورت محرز شدن موضوع چه برخوردی را با آن بازیکن و یا مربی در نظر گرفته اید، خاطر نشان کرد: در صورت محرز شدن تخلف یک بازیکن و یا مربی حداقل برخوردی که با وی صورت می گیرد جریمه نقدی بوده و حداکثر آن کسر از قرارداد بازیکن یا مربی خاطی است.

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس شکایت خود از سرمربی تیم ملی را به کمیته انضباطی داده است، خاطرنشان کرد: متن و مفاد شکایت باشگاه پرسپولیس از کارلوس کی روش تدوین و تنظیم شده و مورد تایید مدیرعامل باشگاه نیز قرار گرفته است. ما شکایت خود را روز شنبه در اختیار کمیته انضباطی قرار خواهیم داد.

سالارکیا همچنین خاطرنشان کرد: مانوئل ژوزه ۱۰ روز مهلت قانونی دارد تا نسبت به جریمه ۵ میلیون تومانی کمیته انضباطی اعتراض کند که هنوز این درخواست را به ما نداده است.

وی تاکید کرد: اگر مانوئل ژوزه به طور شخصی نیز از کی روش شکایت کند ما این موضوع را از طریق محاکم عمومی پیگیری می کنیم، چون در آن صورت شکایت جنبه شخصی پیدا کرده و ربطی به کمیته انضباطی ندارد.