افکار نیوز گروه ورزشی:

مهرداد پولادی درباره نیمکت نشینی خود در پرسپولیس اظهار داشت: " نیمکت نشینی جزئی از فوتبال است و کادر فنی در این باره تصمیم می گیرد همان طور که اگر تیم نتیجه نگیرد آنها باید پاسخگو باشند. "

وی درباره اینکه گفته می شود نیمکت نشینی او دلیل فنی ندارد، گفت: " مردم بهترین کارشناس هستند. یک نیم فصل گذشت، دیگر باید با هوادار رو راست بود. یک نیم فصل سر پوش گذاشتیم، حالا چه؟ در این ۸ سال پرسپولیس فعلی بهترین بازیکنان را جذب کرده است. وقتی در آزادی نمی توانیم روی دروازه حریف موقعیت گل ایجاد کنیم و مقابل تراکتور دفاع می کنیم و چشم به ضد حملات داریم باید فاتحه پرسپولیس را خواند. "

هافبک پرسپولیس افزود: " از ۱۷ بازی بیست و یک امتیاز گرفته ایم که ما بازیکنان این ۲۱ امتیاز را گرفته ایم آن وقت آقایان توپ را به زمین بازیکن می اندازند و هزار و یک دلیل برای توجیه کردن می آورند. بازیکنان پرسپولیس را بشمارید تا متوجه شوید چند ملی پوش دارد اما از بازیکن به شکلی بازی گرفته شده که ۵۰ درصد توانایی خود را هم نشان نداده است. "

پولادی در باره اینکه گفته می شود ژوزه به خاطر بی احترامی، او را نیمکت نشین کرده است گفت: من هیچ بی احترامی نکرده ام اگر به خاطر نام پرسپولیس و دو نفر از مسئولان این باشگاه نبود پس از بازی با مس کرمان خیلی چیز ها را می گفتم. ۵ ماه است خواب و خوراک نداریم و در ۲۵ سالگی موهایم در حال سفید شدن است. "
وی در باره بحثجدایی خود از پرسپولیس اظهار داشت: " اگر قرار باشد تا آخر فصل نیمکت نشین باشم بهتر است بروم. اگر هم ماندم باید فقط تمرین کنم و برای پرسپولیس دعا کنم. "

پولادی درباره اینکه گفته می شود پیشنهادات خارجی او را بی انگیزه کرده است گفت:"این حرف ها خنده دار است برای هر بازیکنی بازی در تیمی که ۳۰ میلیون هوادار دارد افتخار است ،البته از دانمارک و بلژیک پیشنهاد دارم."