به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، یحیی گل محمدی در خصوص شکست پرسپولیس برابر تراکتورسازی تصریح کرد: ما در این مسابقه موقعیت زیادی نداشتیم و بدترین بازی ما در شش دیدار گذشته بود. تراکتورسازی هدفمند بازی کرد و به نظرم این پیروزی حقشان بود.

وی درباره دلایل بد بازی کردن پرسپولیس، تاکید کرد: چند بازیکن ما که در مسابقات قبلی تاثیرگذار بودند، در این بازی غایب بودند. ضمن اینکه نباید از قدرت تراکتورسازی غافل شویم.

مربی پرسپولیس درباره اینکه چرا خط حمله این تیم مقابل تراکتورسازی کار خاصی انجام نداد، یادآور شد: اینجا بحثخط حمله نیست. مهاجمان باید تغذیه شوند. ما از نظر مالکیت توپ ضعیف بودیم و هافبک‌های ما توپ را خوب به بازیکنان خط حمله نمی‌رساندند. مالکیت توپ ما در میانه میدان پایین بود و به همین دلیل اسیر قدرت حریف شدیم.

" مهمترین دغدغه اصلی کادر فنی در تعطیلات نیم فصل برای پرسپولیس چیست "؟ گل محمدی در پاسخ به این سئوال، گفت: ما از نظر داشتن بازیکن در مضیقه هستیم و امیدوارم با گرفتن چند هافبک این مشکل برطرف شود. علاوه بر بحثیارگیری، باید سعی کنیم بیشتر روی زمین کار کنیم و مالکیت توپ را بالا ببریم.

وی افزود: حفظ توپ ما در زمین حریف پایین است و به همین خاطر موقعیت‌های کمی به دست می‌آوریم. ما در کناره‌ها هم مشکل داریم و باید این ایراد را هم رفع کنیم.


مربی پرسپولیس با اعلام بی اطلاعی از برگزاری اردوی خارجی، تصریح کرد: من هم در سایت‌ها خواندم که رویانیان گفته بود اردوی نیم فصل لغو است. شخصا در جریان این موضوع نیستم.

وی همچنین در خصوص اینکه گفته می‌شود صحبت‌های رویانیان بوی برکناری " مانوئل ژوزه " را می‌دهد، گفت: این تعبیر رسانه‌ها است و چنین چیزی صحت ندارد. رویانیان فقط گفته بود کمیته فنی عملکرد تیم را در نیم فصل اول بررسی خواهد کرد.

گل محمدی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد از حضور سه بازیکن پرسپولیس در لیست تیم ملی برای حضور در مسابقات غرب آسیا، تاکید کرد: بدون این سه بازیکن نمی‌توان جام حذفی را برگزار کرد چرا که شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود. ما در حالت طبیعی هم مشکل داریم چه برسد به اینکه سه بازیکن ما هم نباشند.

" بازی‌های غرب آسیا بی اهمیت است و چرا باید برای این مسابقات بی اهمیت سه بازیکن از پرسپولیس در آن حضور داشته باشند "؟ وی با طرح این سئوال، خاطرنشان کرد: بازی ما با ملوان بسیار حساس است و بدون ملی پوشان قطعا کارمان سخت‌تر می‌شود. باید بنشینیم و به این جمعبندی برسیم که آیا به تیم ملی بازیکن بدهیم یا خیر! چرا که شخصا مخالف حضور ملی پوشان در تیم ملی و برگزاری جام حذفی بدون آنها هستم.

گل‌محمدی در پایان درباره دلایل نیمکت نشین شدن مهرداد پولادی و اینکه آیا این مسئله ارتباطی با رابطه او با سرمربی تیم ملی دارد یا خیر، گفت: این مسئله ارتباطی به " کارلوس کی‌روش " ندارد. برای پولادی مشکلاتی بوجود آمد و باعثشد که این بازیکن از نظر روحی و روانی تمرکز لازم را نداشته باشد. ژوزه تشخیص داد که این بازیکن در دو، سه مسابقه نیمکت نشین باشد. ان شاءالله در نیم فصل شرایط فرق می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولس در آخرین مسابقه خود در نیم فصل اول لیگ برتر، دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی با یک گل مغلوب تراکتورسازی شد.