به گزارش افکارنیوزبه نقل از گل، زمان آغاز بازار نقل و انتقالات ژانویه به سرعت در حال نزدیک شدن است و هر روز به شایعات در مورد انتقالات احتمالی بازیکنان از یک تیم، به تیمی دیگر افزوده می شود. هر چقدر که به زمان شروع بازار انتقالات نزدیک می شویم شایعات رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد.

شما ممکن است خبرهایی را بخوانید که باور اینکه این انتقالات ممکن است تا ۱۰ سال دیگر رخ بدهد نیز برایتان سخت باشد ولی این احتمال وجود دارد که بیشتر این انتقالات در ژانویه صورت پذیرد.

در ادامه به شایعات مبنی بر آینده ۵۰ نفر از بزرگترین بازیکنان فوتبال خواهیم پرداخت؛ می خواهیم ببینیم که چه کسانی در ماه ژانویه تیم خود را ترک خواهند کرد و مقصد احتمالی و آتی کجاست. هر روز برای شما در مورد آینده مبهم دو بازیکن شاغل در لیگ های مطرح اروپایی خواهیم نوشت. با ما باشید و شایعات مربوط به بازار نقل و انتقالات زمستانی:


۹ - فرناندو یورنته – بیلبائو

فرناندو یورنته، یکی دیگر از مهاجمان کلاس بالای جهانی است که احتمال جدایی او در بازار نقل و انتقالات زمستانی از تیم اتلتیک بیلبائو، بسیار محتمل است. با توجه به صحبت های او درمورد جدایی قطعی اش در پایان فصل از اتلتیک و مشکلاتی که با مارسلو بیه لسا، مربی این تیم دارد، می توان نسبتا مطمئن بود که یورنته در نیم فصل دوم راهی تیم دیگری خواهد شد. به گزارش دیلی میل سران یووه که در بازار تابستانی به شدت برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش می کردند و موفق به خریدنش نشدند، هنوز هم حاضرند با پرداخت مبلغ بالایی این بازیکن را خریداری کنند، هر چند که آنها در این مسیر باید با آرسنال نیز رقابت کنند.


۱۰ - ادینسون کاوانی – ناپولی

سران باشگاه چلسی به شدت به دنبال عقد قرار داد با این مهاجم تراز اول و اروگوئه ای ناپولی هستند. به نظر می رسد که آبراموویچ مبلغ ۳۵ میلیون پوند را برای خریداری کاوانی کنار گذاشته است. از سوی دیگر یوونتوس هم که در بازار نقل وانتقالات تابستانی تلاش زیادی برای جذب این بازیکن انجام داد حاضر است تا برای به خدمت گرفتن این ستاره توانا، با سایر تیم ها رقابت کند. آرسنال نیز نیم نگاهی به این مهاجم دارد، اما با حضور چلسی در این جمع، به نظر می رسد دو تیم دیگر شانس کمتری برای خرید کاوانی داشته باشند.