به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، رئال مادرید در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه چهار بر یک آژاکس را از پیش رو برداشت و با ۱۱ امتیاز بعد از دورتموند ۱۴ امتیازی به مرحله حذفی صعود کرد.

ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید پس از پایان بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته پیروزی در این دیدار دانست.

مورینیو که شایعه های درباره جدایی او از جمع سفید پوشان به گوش می رسد گفت: از اینکه این پیروزی ارزشمند را به دست آوردیم خوشحالم. از همان ابتدا بازی در پی پیروزی بودیم. پیروزی در این دیدار برای ما مهم بود چرا که می خواهیم نام رئال همواره بزرگ بماند. جمع کردن امتیازات زیاد در این گروه سخت بود چرا که تیم های بسیار خوبی در آن وجود داشتند. بازیکنان رئال نمایش خوبی در این دیدار داشتند.

آقای خاص در ادامه سخنان خود به ستایش از کاکا کاپیتان تیمش در این دیدار پرداخت و گفت: کاکا گل بسیار زیبایی به ثمر رساند. او متخصص گل های زیبا است. کاکا استعداد خاصی دارد با این حال نمی دانم که آیا در فصل نقل و انتقالات تابستانی در تیم ما می ماند یا نه؟ ما می خواهیم که او در رئال بماند چرا که بازیکنی کاملا حرفه ای و مثبت است.

مورینیو درباره آینده خود در رئال مادرید و شایعه جدایی خود از این تیم گفت: آینده ام؟ من آرام هستم و می خندم.

در این گروه بوروسیا دورتموند با پیروزی یک بر صفری که مقابل منچستر سیتی به دست آورد ۱۴ امتیازی شد و به عنوان تیم اول به دور بعد صعود کرد. رئال مادرید هم با ۱۱ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت. آژاکس با وجود باخت سنگین مقابل رئال با چهار امتیاز به لیگ اروپا راه یافت تا تیم متمول منچستر سیتی حتی نتواند در جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورد.