به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال با برگزاری دو بازی از فردا(پنج شنبه) آغاز و با برگزاری چهار دیدار دیگر در روز جمعه به پایان خواهد رسید. بازی‌های این هفته نیز در حالی برگزار خواهد شد که وضعیت مدیریت کمیته فوتسال و سازمان لیگ فوتسال هنوز هم مشخص نیست و عباس ترابیان از تمامی سمت‌هایش استعفا داده و فوتسال ایران در حال حاضر مسئولی ندارد!

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های این هفته حفاری اهواز میزبان دبیری تبریز است. سید مهدی ابطحی که دومین سال حضورش را در حفاری تجربه می‌کند، همانند فصل قبل تیمش پا به پای مدعیان در حال رقابت در بالای جدول است و تا به اینجای لیگ هم رتبه سوم جدول را به خود اختصاص داده است. تیم جوان اهوازی این هفته مقابل تیمی صف آرایی می‌کند که با هدف قهرمانی پا به لیگ گذاشته اما هم اکنون به رده ششم رسیده است. تبریزی‌ها همچنین در این هفته با بدشانسی هم روبه‌رو شدند و مصطفی نظری سنگربان ملی پوش‌شان را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. این دیدار از ساعت ۱۶ پنج شنبه در اهواز برگزار می‌شود. روز جمعه یک بازی دیگر هم برگزار می‌شود و در جدال شهرداری‌ها، دو تیم ساوه و تبریزی به مصاف هم می‌روند.

اما در مهم ترین بازی هفته دهم، تیم شهید منصوری قرچک از ساعت ۱۶ روز جمعه میزبان گیتی پسند اصفهان است. حساسیت‌های این دیدار نه تنها به خاطر حواشی بازی‌های فصل‌های قبل دو تیم بلکه به خاطر تبانی اصفهانی‌ها در هفته آخر فصل قبل، باعثشده همه نگاه‌ها در این هفته به سالن چهار هزار نفری شهدای هفتم تیر قرچک باشد. گیتی پسند در فصل قبل با تبانی برابر پرسپولیس تهران، تفاضل گل بهتر نسبت به منصوری پیدا کرد و جام را بالای سر برد و هنوز هم پس از گذشت ماه‌ها از محرز شدن تبانی، جام را به باشگاه منصوری پس نداده است!

بازی دو تیم در فصل‌های گذشته با حواشی بسیاری همراه بود و بازی‌هایی که به میزبانی اصفهان برگزار می‌شد معمولا مشکل انضباطی پیدا می‌کرد. با این حال تماشاگران قرچکی در بازی‌های اخیر واکنش جدی به این اتفاقات نشان نداده‌اند اما به نظر می‌رسد با توجه به درگیری‌های دو باشگاه پس پایان فصل ۹۰، تماشاگران قرچکی به فکر انتقام در زمین خودشان باشند. این موضوع نظارت ویژه‌ای را از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته انظباطی می‌طلبد. در این زمینه همچنین تقوی مدیر عامل منصوری معتقد است " نمی توان به دهان ۴۰۰۰ تماشاگر چسب زد " و عراقی زاده قائم مقام گیتی پسند هم می‌گوید: " قرچکی‌ها باید مراقب حرکات خود باشند چون بازی برگشتی هم در کار است! "

همچنین دو تیم منصوری و گیتی پسند به عنوان اصلی ترین مدعیان لیگ، رقابت تنگاتنگی هم در بالای جدول با یکدیگر دارند و این موضوع هم حساسیت بازی را دو چندان کرده است. گیتی پسند در حال حاضر با ۲۴ امتیاز صدرنشین است و منصوری هم با یک امتیاز کمتر در رده دوم قرار گرفته است. رویارویی ملی پوشان این دو تیم نیز در قرچک دیدنی خواهد بود. بازیکنانی مثل محمد طاهری، مصطفی طیبی، مهدی جاوید، حمید احمدی در منصوری و محمد کشاورز، احمد اسماعیل پور، حسین طیبی به عنوان کلیدی‌ترین بازیکنان تیم ملی می‌تواند زیبایی‌های این دیدار حساس را دو چندان کنند. البته گیتی پسند در این بازی شاپا بازیکن ملی پوش تاثیر گذار برزیلی‌اش را در اختیار ندارد و این بازیکن قرار است پس از دو ماه، از هفته آینده به اصفهانی‌ها ملحق شود.

برنامه کامل بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

پنج شنبه، ۱۶ آذر – ساعت ۱۶

شرکت ملی حفاری اهواز – دبیری تبریز

شهرداری تبریز – شهرداری ساوه

جمعه، ۱۷ آذر – ساعت ۱۶

شهید منصوری قرچک – گیتی پسند اصفهان

راه ساری – لبنیات ارژن شیراز

گاز خوزستان – میثاق تهران

هلال احمر تبریز - صبای قم