به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، در حاشیه گزارشی که از پیروزی ۴ بر یک «کهشکانی‌های مادریدی» مقابل آژاکس‌ آمستردام توسط روزنامه آبولا انتشار یافت، این روزنامه عنوان کرد کم فروغی چند هفته گذشته رونالدو بخاطر مسائل روحی است که ریشه در نا‌امیدی رقابت با لیونل مسی دارد.

«کورشما» خبرنگار این نشریه که گویا اخبار لژیونرهای پرتغال در لالیگا را پوشش می‌دهد، در بخش حاشیه‌های بازی از کم روحیه بودن «مهاجم سابق منچستریونایتد انگلیس» و «کم آوردن» ‌ در رقابت بر سر عنوان بهتری بازیکن جهان در سال ۲۰۱۲ سخن به میان آورده است.

وی افزود: مهاجم ۳ سال گذشته رئال از وقتی که چند هفته قبل متوجه شد اکثر مربیان و کاپیتان تیم‌های ملی جهان در رای‌گیری بر سر انتخاب بهترین بازیکن جهان به «لیونل مسی» رای داده‌اند، دچار افت روحی شده است. این نکته در مصاحبه‌های اخیر وی نیز کاملا آشکار است.

نتایج این نظرخواهی‌ها در مراسمی که ۷ ژانویه(۱۷ دی ۱۳۹۱) توسط فیفا برگزار می‌شود، مشخص خواهد کرد آیا باور کنونی ستاره خط حمله رئال درست بوده و اعجوبه آرژانتینی بارسا برای چهارمین مرتبه متوالی به مقام بازیکن شماره یک جهان خواهد رسید یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.