به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، تیم فوتبال آرسنال شنبه شب با نتیجه ۲ بر صفر و با دو ضربه پنالتی که " مایکل آرتتا " وارد دروازه وست بروم کرد موفق شد این تیم را شکست دهد.

پنالتی نخست این تیم در حالی از سوی داور اعلام شد که " سانتی کازورلا " خود را در محوطه جریمه وست بروم نقش بر زمین کرد و داور را متقاعد کرد نقطه پنالتی را نشان دهد.

هافبک اسپانیایی آرسنال در گفتگو با " آرسن ونگر " گفت " استیون رید " با او برخورد داشته در حالیکه تصاویر تلویزیونی نشان داد که هیچ برخوردی صورت نگرفته است.


" استیو کلارک "، سرمربی وست بروم، گفت: هیچ برخوردی صورت نگرفت. این دو حتی به هم نزدیک هم نشدند. این موضوع مثل روز روشن بود.

بازیکنان وست بروم نسبت به اقدام کازورلا و نیز عملکرد داور، مایک جونز، خشمگین بودند. کلارک گفت: مطمئن نیستم داور صحنه را دید یا نه اما تصمیم بدی گرفت و بازی را عوض کرد. بازی با نتیجه مساوی بدون گل پیش می‌رفت و آرسنالی‌ها عصبی شده بودند.

ونگر نیز در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: خوش اقبال بودیم داور پنالتی نخست را به سود تیممان اعلام کرد زیرا این اتفاق می‌توانست نیفتد. من با سانتی صحبت کرده‌ام و او گفت با بازیکن حریف برخورد داشته و تعادلش را از دست داده است. شاید او اغراق کرده باشد، من نمی‌دانم.

سرمربی آرسنال افزود: وقتی یک بازیکن در محوطه جریمه با بازیکن حریف برخورد می‌‎کند، می‌افتد. حال داور می‌تواند پنالتی بگیرد یا نگیرد. من متاسفم اگر این صحنه پنالتی نبوده است.

امانت داری و اخلاق مداری

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاری مهر " مجاز است.
درهمین زمینه بخوانید ...