به گزارش افکارنیوزبه نقل از گل، زمان آغاز بازار نقل و انتقالات ژانویه به سرعت در حال نزدیک شدن است و هر روز به شایعات در مورد انتقالات احتمالی بازیکنان از یک تیم، به تیمی دیگر افزوده می شود. هر چقدر که به زمان شروع بازار انتقالات نزدیک می شویم شایعات رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد.
شما ممکن است خبرهایی را بخوانید که باور اینکه این انتقالات ممکن است تا ۱۰ سال دیگر رخ بدهد نیز برایتان سخت باشد ولی این احتمال وجود دارد که بیشتر این انتقالات در ژانویه صورت پذیرد.

در ادامه به شایعات مبنی بر آینده ۵۰ نفر از بزرگترین بازیکنان فوتبال خواهیم پرداخت؛ می خواهیم ببینیم که چه کسانی در ماه ژانویه تیم خود را ترک خواهند کرد و مقصد احتمالی و آتی کجاست. هر روز برای شما در مورد آینده مبهم دو بازیکن شاغل در لیگ های مطرح اروپایی خواهیم نوشت. با ما باشید و شایعات مربوط به بازار نقل و انتقالات زمستانی:


۱۵ - دانیله ده روسی – رم

روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی منچستر سیتی یکی از علاقه مندان به جذب این بازیکن است و تلاش زیادی دارد تا بتواند ستاره باتجربه ایتالیایی را برای حضور در تیم خود قانع کند. به نظر می رسد شیخ منصور حاضر است مبلغ هنگفتی برای به خدمت گرفتن این هافبک ۲۹ ساله پرداخت کند. کاری که برای خرید آگوئرو، تبس، توره، سیلوا و ژکو انجام داده و بعید هم نیست که این بار سرمایه گذاری هنگفتی برای جذب این بازیکن باتجربه انجام داده تا بتواند او را به ورزشگاه اتحاد بکشاند.
۱۶ - گرثبیل – تاتنهام

بال کناری تاتنهام یکی از بازیکنانی بوده که در این دو فصل شایعات حضورش در سایر تیم های بزرگ، همواره به گوش می رسیده و این بار رئال مادرید با یک پیشنهاد سرسام آور قصد به خدمت گرفتن این بازیکن را دارد. مورینیو حاضر است به هر نحوی که شده این بازیکن را به خدمت بگیرد وبرای جذب بیل، پیشنهاد ۵۰ میلیون پوندی را بر روی میز سران تاتنهام قرار داده. بیل ۲۴ ساله ۴ سال دیگر با تاتنهام قرار داد دارد و همین موضوع کار را برای رئال سخت خواهد کرد. باید دید بعد از خروج مودریچ در ابتدای فصل و پیوستنش به رئال مادرید، آیا ویلاس بواس حاضر است که اجازه دهد یکی دیگر از ستاره های خود این تیم را ترک کند یا خیر