به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، جعفر کاشانی در پاسخ به این سوال که آیا به جلسه فردای کمیته‌ فنی دعوت شده‌اید و قصد حضور در این جلسه را دارید یا خیر گفت: من معمولا به چنین جلساتی دعوت می‌شوم، اما این که در جلسه شرکت کنم یا نه تا فردا مشخص می‌شود و باید ببینیم چه کسی زنده است و چه کسی مرده.

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره عملکرد مانوئل ژوزه و تغییرات احتمالی چیست گفت: به اعتقاد من این مربی نه با فوتبال ایران آشنایی داشت و نه با فرهنگ ایران. او اطلاعاتی هم از پرسپولیس نداشت و نتوانست در مدت حضورش در ایران با بازیکنان ارتباط معنوی برقرار کند. امیدوارم پرسپولیس با توجه به پتانسیل‌های موجود و با استفاده از علم و دانش کسانی که در این مجموعه کار کرده‌اند بتواند در تمام زمینه‌ها از جمله سرپرستی یا پست‌های دیگر خوب کار کند.

کاشانی در پاسخ به این سوال که آیا یحیی گل محمدی توان مدیریت پرسپولیس را دارد یا خیر؟ گفت: تنها گذشت زمان می‌تواند به این سوال پاسخ بدهد، اما گل محمدی انسان با اخلاقی است و دوره‌های خوبی را هم پشت سر گذاشته است، اما می‌توان در کنار او از افرادی چون کریم باقری به عنوان سرپرست استفاده کرد تا این گونه تعامل خوبی در تیم به وجود آید.

وی در ادامه با اشاره به صحبت‌های دیروز مهدی مهدوی کیا که گفته بود تغییرات در کادر فنی ارتباطی به بازیکنان ندارد و آنها نباید به خود حق اظهار نظر درباره سرمربی تیم را بدهند گفت: این حرف کاپیتان پرسپولیس کاملا درست و بجا است. این همان چیزی است که قانون هم می‌گوید و بازیکن نباید به خودش اجازه دهد که در کار کلان باشگاه دخالت کند. ممکن است اختلافی در تیم وجود داشته باشد، اما هیچ وقت نباید رسانه ای بود. متاسفم که هنوز افراد در فوتبال ایران جایگاه خود را نمی‌شناسند.

کاشانی ادامه داد: در فوتبال دنیا هر کس جایگاه و شرح وظایف خود را میداند اما در ایران متاسفانه این قانون رعایت نمیشود و هر کس به خود اجازه میدهد درباره هر مسالهای اظهار نظر کند. اگر جایگاهها مشخص باشد خیلی از مشکلات برطرف میشود. امیدوارم پرسپولیس روزی مانند گذشته به یک باشگاه تبدیل شود و با اتفاقهایی که رخ داده به این مساله امید دارم