به گزارش افکارنیوزبه نقل ازفارس، دربی حساس تیم‌های منچسترسیتی و منچستریونایتد امروز و از ساعت ۱۷ به وقت تهران در ورزشگاه اتحاد آغاز خواهد شد.

وین رونی و هم‌تیمی‌هایش با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به رقیب همشهری در صدر جدول قرار گرفته‌اند که این موضوع پیش از دیدار این ۲ تیم، یک امتیاز بسیار خوب برای یونایتدها به حساب می‌آید.

از سوی دیگر شاگردان روبرتو مانچینی با شکست یک بر صفر برابر بورسیا دورتموند در هفته گذشته از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده‌اند. رونی معتقد است این موضوع موجب برتری ذهنی یونایتد خواهد بود.

رونی در این مورد گفت: سیتی از لیگ قهرمانان کنار رفته و دیدار بسیار سختی را نیز در پیش دارد. هیچ کس نمی‌تواند با حرف‌های من مخالفت کند. اگر در پایان این دیدار پیروزی را از آن خود کنیم، می‌توانیم فشار بسیار بیشتری بر آنها وارد بیاوریم. اگر بتوانیم ۳ امتیاز را در خانه حریف بدست آوریم، دستاورد فوق العاده‌ای خواهد بود.

مهاجم شیاطین سرخ در ادامه عنوان کرد: روشن است که دیدار بزرگی در پیش داریم. ممکن است دربی منچستر در حد پیکار با لیورپول باشد. رقابت دیرینهای بین یونایتد و سیتی وجود دارد. هر ۲ تیم برای رسیدن به یک هدف میجنگند. هدف ما این است که به زمین آنها رفته و با ۳ امتیاز بازگردیم. همه ما پیش از این دیدار هیجان زده هستیم