به گزارش افکارنیوزبه نقل از گل، این طوربه نظر می رسد که اختلاف موجود برسر تمدید قرارداد وسلی اسنایدر میان او و سران اینتر همچنان ادامه دارد؛ در حالی که در این بین گمانه زنی هایی مبنی بر حضور این ملی پوش هلندی در بازی یکشنبه شب برابر ناپولی از ابتدا در ترکیب تیم به گوش می رسید اما باشگاه اینتر رسما در وب سایت خود تایید کرد که وسلی اسنایدر در تمرینات روز جمعه با مصدومیت روبرو شده و برای بازی روز یکشنبه در دسترس نخواهد بود.

با تمام این اوصاف انتظار می رود تا از آنتونیو کاسانو از ابتدا در ترکیب استفاده شود, بازیکنی که در ترکیب اصلی سه بازی اخیر تیمش جایی نداشته و در تساوی ۲-۲ برابر نفت چی باکو از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد.

والتر ساموئل مدافع کلیدی اینتر محروم است. بنابراین این فرصتی برای ماتیاس سیلوستره خواهد بود تا در بازی حساس یکشنبه شب سرمربی تیمش را تحت تاثیر قرار دهد. از دیگر بازیکنان مصدوم اینتر برای این بازی می توان به دژان استانکوویچ, اوبی و گابی مودینگایی اشاره کرد.

همچنین بازیکنانی چون آندره آ رانوکیا و فردی گوارین می بایست مراقبت رفتار خود در بازی برابر ناپولی از هفته شانزدهم سری آ باشند؛ چرا که در صورت دریافت یک کارت زرد دیگر بازی بعدی تیمشان را از دست خواهند داد.

در سوی دیگر با توجه به حضور نامشخص گوران پاندف در بازی یکشنبه شب می تواند فرصت بازی برای لورنزو اینسینه مهاجم جوان ناپولی از ابتدا در ترکیب فراهم شود. مارک همسیک به دلیل مبتلا به بیماری آنفولانزا نتوانسته با تیم تمرین کند اما باشگاه امیدوار است تا او برای بازی حساس یکشنبه شب آماده شود.

حضور بازیکنان دیگری چون, کریستین ماجو, سالواتوره آرونیکا و بلریم زمالی در ترکیب اصلی پیش از بازی برابر اینتر توسط والتر ماتزاری سرمربی ناپولی ارزیابی خواهد شد.آیامی دانستید؟

شاگردان استراماچونی پس از سه بازی بدون برد سرانجام موفق شدند با پیروزی ۱-۰ اخیر برابر پالرمو به روند ناکامی های خود پایان بدهند.

پس از متحمل شدن دو شکست خانگی در سری آ, نرآتزوری پنج بازی است که در خانه شکست نخورده اند.

میزبان در مصاف فصل گذشته برابر ناپولی در سن سیرو متحمل شکست سنگین ۳-۰ شد اما پیش از آن شکست آنها سابقه هشت پیروزی متوالی برابر ناپولی را داشتند.

پیش از باخت ۳-۱ سه شنبه شب برابر پی اس وی آیندهوون هلند از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا, ناپولی در هفت بازی اخیرش در مجموع رقابت ها هنوز شکست نخورده بود.

گوران پاندف(تصویر سمت راست) بازیکن سابق اینتر بوده که در مجموع ۱۳ بار برابر نرآتزوری بازی کرده و تنها دو بار موفق به گلزنی شده.

شاگردان والتر ماتزاری در پنج مصاف اخیر خود برابر اینتر در مجموع رقابت ها شکست نخورده اند.هر چند که یکی از آن بازی ها در طول ۹۰ دقیقه با نتیجه تساوی به پایان رسید پیش از آنکه ناپولی در ضربات پنالتی شکست را تجربه کند