به گزارش افکارنیوزبه نقل از جهان، کی روش که بعد از باخت به ازبکستان منتقدانی جدی در این فدراسیون پیدا کرده و حتی آیت اللهی نایب رییس اول فدراسیون در گفت و گو با خبرنگار ما به انتقاد از وی پرداخت، از حالا به بعد با موانعی جدی برای رسیدن به اهداف خود مواجه است.


بر اساس اخبار رسیده، مدیران فدراسیون درباره آینده این مربی به این نتیجه رسیده اند که در برابر مواضع زیاده خواهانه گذشته وی و برخی خواسته هایش انعطاف بیجا نشان داده اند و اکنون وقت آن رسیده تا برابر او محکم بایستند.


یکی از مدیران فدراسیون که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با «جهان»، ضمن تایید این موضوع گفت: قرار است «کی روش» امشب به ایران بیاید و فردا در جلسه ای مهم به برخی سوالات ما پاسخ دهد و قطعا دیگر برابر برخی مسایل کوتاه نمی آئیم.»

وی افزود: «در جلسه فردا تکلیف چگونگی حضور تیم «ب» درمسابقات غرب آسیا را مشخص می کنیم و بر اساس قراردادی که با «کی روش» داریم او بعنوان سرمربی این تیم باید به غرب آسیا برود و با این نظر وی که دستیارانش تیم را در این مسابقات هدایت کنند بطور جدی مخالفیم.»

پیش از این گفته می شد که «کی روش» خواستار سرمربیگری یکی از دستیارانش بر تیم «ب» در مسابقات غرب آسیا شده است!

لازم به ذکر است که عنوان می شود علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال نیز به دلیل برخی مسایل به منتقد جدی این مربی مبدل شده و فشار های اخیر نیز بر همین راستا است.

چند مدیر فدراسیون اخیرا در گفت و گو هایی اعلام کرده اند که برکناری قلعه نویی و علی دایی از راس تیم ملی اقدامی درست نبوده که این اظهارات هماهنگ، در ادامه نارضایتی آنان ار عملکرد مربی پرتغالی بوده است.

باید منتظر ماند و دید در جلسه مهم امروز چه تصمیماتی درباره حضور تیم ب ایران در مسابقات غرب آسیا و بحث تعطیلی لیگ گرفته می شود