به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای رفع نقاط ضعف تیم خود جذب احسان حاج‌صفی را در دستور کار قرار دادند اما پس از صحبت‌های انجام شده بین پرسپولیس، تراکتورسازی و احسان حاج‌صفی حضور این بازیکن به دلیل خدمت مقدس سربازی‌اش و مخالفت مشغولان تراکتورسازی منتفی شد.

همچنین محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از دیدار امروز با گل محمدی در جمع مدرسه فوتبالی‌های پرسپولیس حضور پیدا کرد.

رویانیان در نقش دروازه‌بان پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کرد و شوت‌های نونهالان پرسپولیس را با شیرجه‌های بلند دفع کرد که قابل توجه بود. مدیرعامل پرسپولیس به دلیل این شیرجه ها به زمین خورد و مقداری از شلوار و پیراهن او پاره شد که این مسئله باعثشد تا سوژه عکاسان شود.

همچنین مدیرعامل پرسپولیس پس از تمرین امروز در مقابل در ورزشگاه درفشی فر دیداری با یک نابینای پرسپولیسی داشت و با او در خصوص شرایط تیم به گفت وگو پرداخت.

رویانیان یک لوگوی مخصوص باشگاه پرسپولیس به این نابینا هدیه داد و به او گفت تو و امثال شما سرمایههای باشگاه هستید و به شما افتخار میکنیم سپس رویانیان دستور داد که به این نابینا کمک ویژهای شود.