به گزارش افکارنیوزبه نقل از گل، زمان آغاز بازار نقل و انتقالات ژانویه به سرعت در حال نزدیک شدن است و هر روز به شایعات در مورد انتقالات احتمالی بازیکنان از یک تیم، به تیمی دیگر افزوده می شود. هر چقدر که به زمان شروع بازار انتقالات نزدیک می شویم شایعات رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد.

شما ممکن است خبرهایی را بخوانید که باور اینکه این انتقالات ممکن است تا ۱۰ سال دیگر رخ بدهد نیز برایتان سخت باشد ولی این احتمال وجود دارد که بیشتر این انتقالات در ژانویه صورت پذیرد.

در ادامه به شایعات مبنی بر آینده ۵۰ نفر از بزرگترین بازیکنان فوتبال خواهیم پرداخت؛ می خواهیم ببینیم که چه کسانی در ماه ژانویه تیم خود را ترک خواهند کرد و مقصد احتمالی و آتی کجاست. هر روز برای شما در مورد آینده مبهم دو بازیکن شاغل در لیگ های مطرح اروپایی خواهیم نوشت. با ما باشید و شایعات مربوط به بازار نقل و انتقالات زمستانی:


۱۷ - مارکو مارین – چلسی

از زمانی که مارین به چلسی پیوست فقط دقایقی زیر نظر دی متئو به بازی گرفته شد و به نظر می رسد مسی آلمانی ها به دنبال گزینه های جدید برای خروج از چلسی باشد. ظاهراً مونشن گلاد باخ تصمیم به خرید این بازیکن در ژانویه دارد. چنانچه چلسی برنامه ای برای این بازیکن نداشته باشد و پیشنهاد مناسبی دریافت کند، حاضر خواهد بود مجوز خروج این بازیکن را صادر کند.


۱۸ - یوآن کابای – نیوکاسل

دیلی تلگراف گزارش داده است که نیوکاسل حاضر است مجوز خروج هافبک خود را صادر کند و با توجه به علاقه روزافزون لیورپول و آرسنال باید این بازیکن را در یکی از این دو تیم ببینیم. با توجه به هموطن بودن ونگر و کابای، تصور می شود این بازی ساز در آینده به جمع توپچی های لندنی اضافه شودد و زیر نظر ونگر کار خود را ادامه خواهد داد