به گزارش افکارنیوزبه نقل از گل، زمان آغاز بازار نقل و انتقالات ژانویه به سرعت در حال نزدیک شدن است و هر روز به شایعات در مورد انتقالات احتمالی بازیکنان از یک تیم، به تیمی دیگر افزوده می شود. هر چقدر که به زمان شروع بازار انتقالات نزدیک می شویم شایعات رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد.

شما ممکن است خبرهایی را بخوانید که باور اینکه این انتقالات ممکن است تا ۱۰ سال دیگر رخ بدهد نیز برایتان سخت باشد ولی این احتمال وجود دارد که بیشتر این انتقالات در ژانویه صورت پذیرد.

در ادامه به شایعات مبنی بر آینده ۵۰ نفر از بزرگترین بازیکنان فوتبال خواهیم پرداخت؛ می خواهیم ببینیم که چه کسانی در ماه ژانویه تیم خود را ترک خواهند کرد و مقصد احتمالی و آتی کجاست. هر روز برای شما در مورد آینده مبهم دو بازیکن شاغل در لیگ های مطرح اروپایی خواهیم نوشت. با ما باشید و شایعات مربوط به بازار نقل و انتقالات زمستانی:


۱۹ - ژائو موتینیو – پورتو

باشگا تاتنهام سعی بر این داشت که تابستان این بازیکن را به جمع خود اضافه کند، اما موفق به این کار نشد. آنها حالا مجدداً تلاش خود را برای بخدمت گرفتن هافبک ۲۶ ساله پورتو آغاز کرده اند تا بتوانند این بازیکن را در ژانویه بخدمت بگیرند. از دو تیم زنیت و پاری سن ژرمن بعنوان دیگر مشتری های دیگر این بازیکن یاد می شود. تاتنهام تصمیم دارد با مبلغ ۲۰ میلیون پوند این بازیکن را که زمانی شاگرد ویلاس بواس بود به خدمت بگیرند، اما نباید به سادگی از دو تیم دیگر عبور کرد. پی اس جی و زنیت که هر دو نشان داده اند پتانسیل مالی زیادی برای خرید هر بازیکنی را دارند، می توانند تهدیدی جدی برای تاتنهام درمسیر جذب این ستاره پرتغالی باشند


۲۰ - فرانک لمپارد

بازیکن محبوب باشگاه لندنی که در تمام سالهایی که در این تیم حضور داشته، یکی از ارکان اصلی تیم محسوب می شده و با چلسی موفق به فتح لیگ برتر و لیگ قهرمانان شده است. شکی نیست که فرانک یکی از برترین هافبک های هجومی در دنیای فوتبال است، اما امسال زمزمه های جدایی اش از باشگاه لندنی شنیده می شود و این طور به نظر می رسد که این هافبک انگلیسی را دیگر در این باشگاه نخواهیم دید. از آسیا و آمریکا به عنوان مقاصد احتمالی لمپارد برای ادامه فعالیت ورزشی نامبرده می شود.

طبق گزارش دیلی میل، یک باشگاه چینی و همچنین باشگاه لس آنجلس گلکسی آمریکا که سابقه به خدمت گرفتن ستاره های مسن تیم های مطرح اروپایی را دارد مذاکراتشان را برای جذب این بازیکن آغاز کرده اند، هر چند این بین سران آنژی هم تلاش خود را برای به خدمت گرفتن لمپارد انجام خواهند داد