به گزارش افکارنیوزبه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و داماش گیلان هشتم شهریورماه در رشت برگزار و به اتوبوس حامل بازیکنان تیم ملوان بندر انزلی خساراتی وارد شد. پس از بررسی کمیته انضباطی، باشگاه داماش گیلان به پرداخت ۲۳.۷۰۰. ۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد که سازمان لیگ برتر باید خسارت فوق را از محل ودایع باشگاه داماش کسر و در حق باشگاه ملوان بندر انزلی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای استقلال و سپاهان

دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران از سری رقابت‌های لیگ برتر، بیست و هشتم آبان‌ماه در فولاد شهر برگزار شد که از سوی بازیکنان دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. به دلیل تخلفات جواد نکونام و با توجه به عذرخواهی این بازیکن در مطبوعات، وی به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محمدرضا خلعتبری، محمد علی احمدی و احمد جمشیدیان، بازیکنان سپاهان هم به دلیل تخلفات مختلف هرکدام به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

به دلیل تخلفات تماشاگران دو تیم استقلال و سپاهان، هریک از تیم ها به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. ضمنا تیم استقلال به دلیل تاخیر دو دقیقه ای خود برای ورود به زمین به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی از رفتار امیر قلعه نویی و میرشاد ماجدی به دلیل جلوگیری از فحاشی تماشاگران و رعایت حرمت ورزشگاه تقدیر و تشکر کرد.