به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شرایط کنونی این تیم گفت: امیدوارم پرسپولیس در بازی با ملوان نتیجه خوبی بگیرد و باعثخوشحالی هواداران شود. گل‌محمدی در چند روز گذشته روزهای سختی را گذرانده چرا که وضعیت ژوزه نامشخص بوده است. البته خوشحالم که در این مدت افرادی مثل کریم باقری، ادموند بزیک، مجتبی حسینی و فرهاد چیذری کنار گل‌محمدی بوده‌اند و در کار هدایت تمرین‌ها او را کمک کرده‌اند. به ویژه از کریم باقری بی نهایت ممنونم که خالصانه علاقه خود را به پرسپولیس ثابت کرده است.

وی درباره انتخاب شیرینی به عنوان رییس هیات مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و انتقادهایی که برخی پیشکسوتان از این انتخاب کرده‌اند گفت: اولا باید بگویم که انتصابی در کار نبوده است و شیرینی به این سمت انتخاب شده است. ما برای سازماندهی پیشکسوتان حرکتی کردیم اما حالا انتقاد می‌شنویم. لازم است توضیح بدهم که دوستان بدانند ما برای سازماندهی پیشکسوتان برای همه پرونده تشکیل دادیم و به همه بازیکنان قدیمی پرسپولیس فراخوان دادیم و اطلاعات آن‌ها را جمع‌آوری کردیم. خیلی‌ها آمدند و با ما همکاری کردند و باشگاه هم برای این کار واقعا وقت گذاشت. افرادی مانند استیلی و شیرینی شبانه‌روزی روی این موضوع کار کردند.

رویانیان ادامه داد: حدود ۴۰ نفر از پیشکسوتان در یک جلسه گرد هم آمدند که در آن نشست خیلی از قدیمی‌ها هم نبودند و فکر می‌کنم همین باعثشده که آن‌ها در جریان اتفاق‌ها نباشند و امروز از مسائل انتقاد کنند که ای کاش بودند و در جریان همه چیز قرار می‌گرفتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه شیرینی با اصرار پیشکسوتان عضو هیات مدیره شده گفت: در آن جلسه دوستان به شیرینی گفتند که از آنجایی که شما بیشتر در جریان امور هستید و می‌توانید منابع مالی به شرکت بیاورید و در کارهای اجرایی و اداری واردترید کاندیدا شوید. او تمایلی برای این کار نداشت اما اصرار افرادی مانند پروین باعثشد که شیرینی عضویت در هیات مدیره را قبول کند.

وی افزود: از ۴۰ نفری که در آن نشست بوده‌اند ۳۸ نفر به عضویت شیرینی رای داده‌اند. پس از آن در هیات مدیره هم دوباره رای‌گیری کردند و استیلی مدیرعامل شد و شیرینی هم به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب شد. خود شیرینی به من گفت حالا که پیشکسوتان انتقاد دارند از این شرکت کنار می‌روم تا دیگران بیایند. من هم قبول کردم و به او گفتم در هیات مدیره فرد دیگری را جای خود بیاورید اما تا جایی که می‌توانید به هیات مدیره کمک کنید.

محمد رویانیان در ادامه گفت‌وگویش با ایسنا درباره جدایی مهرزاد معدنچی و جواد کاظمیان از پرسپولیس گفت: بسیار متاسف هستم که این اتفاق می‌افتد. به هر حال شرایطی است که در فوتبال وجود دارد، کاظمیان جزو قدیمی‌های پرسپولیس است. هواداران همیشه او را دوست داشته‌اند. کاظمیان افتخارات زیادی برای تیم به دست آورده و جوان خوبی است که در زمان حضورش در تیم هیچ حاشیه‌ای برای این تیم درست نکرد. به همین خاطر به هیچ عنوان از ذهن من پاک نمی‌شود و از این به بعد هم از او حمایت خواهم کرد.

وی افزود: معدنچی هم یک بازیکن بااخلاق و باغیرت است و در این مدتی که این دو بازیکن در پرسپولیس بودند، جز اینکه اتحاد و همبستگی ایجاد کنند، کار دیگری نکردند. حتی یک بار هم پیش نیامد که به من گزارش دهند کاظمیان و معدنچی به تیم یا کادر فنی اعتراض کردهاند. امیدوارم هرجا هستند موفق باشند.