به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس پیش از شروع تعطیلات نیم فصل تلاشش را برای جذب چند بازیکن و رفع مشکلات بخصوص در خط میانی آغاز کرد و با رضا حقیقی و عادل کلاه کج به توافق رسید. با این حال عطش پرسپولیس برای خرید بازیکنان دیگر فروکش نکرد و مذاکره با بازیکنان و باشگاه‌های دیگر ادامه یافت.

پس از پاسخ منفی باشگاه ذوب آهن اصفهان به پرسپولیس برای انتقال قاسم حدادی فر به تهران، گل‌محمدی که ابتدای فصل سرمربی صبای قم بود و شناخت کافی از این تیم داشت لیست سه بازیکن سابق خود را در اختیار مدیران پرسپولیس قرار داد تا آنها را در نقل و انتقالات نیم فصل به این باشگاه بیاورد.

میلاد نوری، فرید کریمی و " دیوید ویکروم " سه بازیکنی بودند که باشگاه پرسپولیس با آنها مذاکراتی انجام داد ولی پاسخ باشگاه صبا برای فروش این بازیکنان منفی بود. تمایل پرسپولیس برای خرید این بازیکنان تا جایی بود که محمد رویانیان پیشنهاد مبادله بازیکنان را هم به سرپرست باشگاه صبا ارائه داد. طبق این پیشنهاد، پرسپولیس در ازای جواد کاظمیان، سامان آقا زمانی و یکی از بازیکنان جوان خود فرید کریمی، میلاد نوری و ویکروم را به خدمت می‌گرفت که البته این پیشنهاد از طرف صبایی ها رد شد.

با این حال باشگاه صبا مذاکره جداگانهای با سامان آقا زمانی انجام داده است. این بازیکن رضایتنامه اش را از پرسپولیس گرفته و احتمال پیوستنش به صبای قم زیاد است.