به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، آرش برهانی در خصوص مسائل مختلف صحبتهای زیر را انجام داد:

بردهای استقلال پیاپی شده است. چه نظری داری؟

همانطور که گفتید شرایط ما خوب است و چندین بازی است که پشت هم برنده می‌شویم. خدا را شکر هم در لیگ و هم در جام حذفی خوب نتیجه گرفته‌ایم.

پرسپولیس هم که پیروزی‌های پرگلی به دست می‌آورد.

قبلاً هم گفته بودم تیم آنها بهتر می‌شود و بازی این تیم مقابل نفت را دیدم انصافاً تیمشان خوب شده است.

این برای شما ترس زنگ خطر نیست؟

نه می‌ترسیم و نه زنگ خطری وجود دارد، شرایط ما هم خوب است و فکر می‌کنم تداوم پیروزی‌های ما خیلی بیشتر بوده است ضمن آنکه تا بازی با پرسپولیس فرصت زیاد است.

اما گل‌محمدی گفته که این دربی پرگل می‌شود؟

با نظر او مخالفم. فکر نکنم چنین اتفاقی بیافتد چون این بازی آنقدر حساس است که حساسیت اجازه نمی‌دهد که بازی پرگل بشود.در مورد مسائل مالی حرفی نزدی و گفته‌ای چیزی نگوییم بهتر است؟

به این خاطر که مدت زیادی است پول نگرفته‌ایم این تیم می‌خواهد به آسیا برود و حریفان تا دندان مسلح شده‌اند و اینگونه ما تمرکزمان از بین می‌رود. امیدوارم مسئولان فکری کنند تا بتوانیم با روحیه‌ای بهتر کار کنیم.

بازی آینده مقابل سپاهان در جام حذفی برگزار می‌شود، آن بازی را چطور می‌بینید؟

این مسابقه با لیگ فرق دارد، اینکه کجا بازی کنیم مهم است اما برای تیمی که بخواهد قهرمان باشد باید حساب شده فکر کرد و این مسائل هم در راه قهرمانی وجود دارد. بازی سختی داریم اما به فکر پیروزی هستیم.

چرا مقابل ابومسلم پنالتی را تو نزدی؟

پنالتی‌زن اول تیم نکونام است و من از او خواستم که پنالتی را بزند اما او به من پنالتی را نداد.

بازی با مس را چطور می‌بینی؟

بازی سخت و سنگینی داریم چون همه بازیها از این پس برای ما حکم فینال را دارد اما آنها تغییراتی در کادر فنی داشتند که قطعاً روی تیمشان اثر دارد، در مجموع باید به فکر سه امتیاز بازی باشیم.