به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، تيم فوتبال پرسپوليس حدود ۵۰ دقيقه پيش از آغاز ديدار با صباي قم وارد ورزشگاه و با تشويق هواداران پرسپوليسي حاضر در ورزشگاه روبرو شد.

در حالی که ورزشگاه یادگار امام(ره) قم ظرفیت نزدیک به ۱۲ هزار نفر را دارد، در حال حاضر حدود پنج هزار پرسپولیسی در ورزشگاه حضور دارند و در آن سو نزدیک به دو هزار هوادار صبا هم در جایگاه مخصوص به خود نشسته‌اند.

پرسپولیس در این بازی با ترکیب نیلسون، سید جلال حسینی، رضا نورمحمدی، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، رضا حقیقی، محمد نوری، علی کریمی، مارکو پروویچ، غلامرضا رضایی و کریم انصاری فرد به میدان می‌روند.

هواداران پرسپولیس تک تک بازیکنان این تیم را مورد تشویق قرار دادند، ضمن این که بازرس AFC هم در قسمت‌های مختلف ورزشگاه حضور یافت و از امکانات و نحوه برگزاری بازی گزارشی را تهیه کرد.

ترکیب تیم فوتبال صبا هم به این شرح است:

مهرداد طهماسبی، سهراب بختیاری‌زاده، مسعود حق‌جو، سعید لطفی، رامین رضائیان، میلاد نوری، مهدی بدرلو، ابوالفضل ابراهیمی، مهدی مومنی، فرید بهزادی و میلاد سلیمان فلاح.

نکته جالب توجه در اين ميان، نيمکت نشيني حامد لک و ديويد ويکروم است. لک پيش از اين به تيم ملي دعوت شده بود و ويکروم در بازي رفت به پرسپوليس گل زده بود