به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، یحیی گلمحمدی عصر امروز در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار پرسپولیس و صبا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازی سختی را پیشبینی میکردیم اظهار کرد: موقعیتهای خوبی را توانستیم در طول این بازی ایجاد کنیم و موقعیتی هم به حریف ندادیم.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس در فاز دفاعی با تمرکز و خوب بازی کردند ولی در زدن ضربات آخر مقداری بی‌دقت بودیم و می‌توانستیم حداقل دو یا سه گل بزنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست دادیم، موقعیت‌هایی که شاید صد درصد گل بود ولی متأسفانه تبدیل به گل نشد ولی در هر صورت بازی جاندار و خوبی بود.

وی با بیان اینکه جا دارد به بازیکنان صبا تبریک بگویم ‌خاطرنشان کر: بازیکنان صبا امروز خیلی خوب بازی کردند و خیلی خوب دویدند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

گل‌محمدی ادامه داد: حق تیم ما امروز برد بود و ‌حداقل باید یک یا دو گل می‌زدیم ولی با بی‌دقتی مهاجمان نتوانستیم به پیروزی برسیم ولی به هر حال یک امتیاز هم از قم گرفتن با این تیم خوبی که صبا دارد به نظر من بد نیست.

وی ابراز داشت: باید در آینده سعی کنیم و تمرینات بیشتری در زدن ضربات آخر داشته باشیم، در بعضی از بازی‌ها این قدر موقعیت به دست نمی‌آید و با یکی دو موقعیت سریع باید کار را تمام کرد و به پیروزی رسید. در ادامه کار سعی می‌کنیم تمرینات ویژه‌ای برای مهاجم‌ها و زدن ضربات آخر داشته باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص کیفیت زمین چمن ورزشگاه یادگار امام قم گفت: کیفیت زمین خیلی خوب نبود و بازی کردن در این زمین خیلی سخت است و‌ موقعیتی که انصاری فرد از دست داد به خاطر کیفیت بد زمین بود.

وی ادامه داد: ‌ ‌در هر صورت صبا میزبان الشباب است و بازی کردن در این زمین برای هر دو تیم خیلی سخت می‌شود و باید این زمین را درست کنند زیرا شرایط جام باشگاه‌ها فرق می‌کند و ممکن است صبا با این تیم‌ها به مشکل بر بخورد.

گل‌محمدی افزود: صبا تیمی است که روی زمین خوب کار می‌کند و بیشتر بر روی پاس دادن و حرکت کردن کار می‌کند و بازی کردن برای این تیم در این زمین سخت است و امیدواریم مسئولان بتوانند زمین بهتری در اختیار این تیم قرار دهند.

وی در خصوص رفتار تماشاگران تیم صبا گفت: این مشکلات در تمام استادیوم‌ها وجود دارد و نمی‌توان گفت که مختص این جا است، ‌ من با این بچه‌ها و این تیم خاطرات خوبی داشتم و هیچ ناراحتی از مردم قم و تماشاگران خوب قم ندارم، آنها عاشق تیمشان هستند و برای پیروزی تیمشان هر کاری ممکن است بکنند.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص جدایی از تیم صبا گفت: موقعی که من به تیم صبا آمدم مسئولان قول‌هایی دادند و قرار شد حمایت‌هایی صورت گیرد که متأسفانه انجام نشد، طبق ‌صحبتی که ما ابتدای فصل کردیم قرار بود بعد از هفته چهارم یا پنجم ۲۰ درصد پول بازیکنان وصول شود که حقوق‌ها پرداخت نشد.

وی اظهار داشت: جلسه‌ای با آقای دهناد گذاشتیم ایشان قول دادند که مشکلات را برطرف کنند چهار روز فرصت دادم، ‌ اما متأسفانه قول‌ها عملی نشد و من هم انتظار زیادی نداشتم طبق قرارداد‌هایی که بین بازیکنان وجود داشت ما در حد همان می‌خواستم پرداخت شود و چیزی زیادی نگفتم و نه چیز زیادی خواستم و مسئله همین بود ولی متأسفانه بعد از رفتن من هم دو سه ماه بعد پول بچه‌ها وصول شد.

گل‌محمدی افزود: کار کردن در این شرایط واقعاً سخت بود. در همین روزها بود که از طرف پرسپولیس هم پیشنهاد شد و جدایی من مصادف شد با پیشنهاد پرسپولیسی‌ها و من هم این تیم را دوست داشتم و احساس کردم می‌توانم به این تیم کمک کنم.

وی افزود: ‌ با مسئولان تیم صحبت کردم و با توافق آنها خیلی راحت از هم جدا شدیم، البته نمی‌خواستم این مسائل را در آن زمان مطرح کنم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص مشکلات جسمی نیز گفت: مشکل جسمی من نداشتم فقط مقداری سر این جریانات که اتفاق افتاده عصبی شده بودم و از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته بودم و حتی یکی دو شب هم در بیمارستان بستری شدم.

وی خاطرنشان کرد: آدمی نیستم که بخواهم دروغ بگویم مشکلات روحی و روانی بنده، ‌ پیشنهاد پرسپولیس و عدم حمایت مسئولان همه این‌ها در یک مقطع زمانی اتفاق افتاد و منجر شد من به پرسپولیس بپیوندم و مسئولان هم در آن زمان قبول کردند که این انتقال صورت بگیرد.

گل‌محمدی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در بدترین شرایط پرسپولیس را تحویل گرفته است اظهار داشت: بچه‌ها هم از نظر روحی و روانی و هم از نظر جسمی در شرایط خوبی نبودند و جو نا امیدی از طرف هواداران نسبت به پرسپولیس وجود داشت و تیم در بدترین شرایط ممکن قرار داشت.

وی افزود: در این سه ماه که من به عنوان کمک آقای مانوئل با پرسپولیس بودم شناخت خوبی از بچه‌ها به دست آوردم و بحران را کنترل کردم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان بزرگی در اختیار دارم و دو سه بردی که داشتیم به افزایش روحیه و انگیزه بازیکنان کمک کرد و توانستند توانایی‌های خودشان را تا حدی در زمین پیاده کنند و روند خوبی را خوشبختانه ما طی می‌کنیم و در آینده حرف‌های خوبی برای گفتن داریم و مطمئن هستم با روندی که در پیش گرفتیم روزهای خوب را می‌توانیم به پرسپولیس برگردانیم.

وی در ادامه سخنان خود جام حذفی را میانبری برای قهرمانی دانست و گفت: با سه برد می‌توانیم قهرمان جام حذفی شویم برای این سه بازی حساب ویژه‌ای باز کردیم و من فکر می‌کنم حق این تیم و هواداران است که امسال یک جام ببریم.

گلمحمدی افزود: در لیگ هم تمام تلاشمان را میکنیم تیم را بالا بکشیم و خودمان را به تیمهای بالای جدول نزدیک کنیم.