به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، رئال مادرید شب گذشته خیرهکننده ظاهر شد و توانست با نتیجه ۵ بر صفر والنسیا را در هم بکوبد.

تمام گل‌های رئال در نیمه‌اول به ثمر رسید تا دومین پیروزی شاگردان مورینیو مقابل مردان پیگرینو در دو هفته رقم بخورد. رئال مادرید هفته گذشته در دور رفت رقابت‌های کوپا‌دل‌ری در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۲ بر صفر این تیم را شکست داده بود.

گونزالو هیگواین با شروع طوفانی رئال موتور گلزنی تیم را در دقیقه ۹ روشن کرد و پس از آن آنخل دی ماریا در دقیقه ۳۴ اختلاف را به ۲ گل رساند.

رئال مادرید به سرعت و تنها ۲ دقیقه بعد توسط کریستیانو رونالدو به گل سوم رسید و ستاره پرتغالی تنها به ۵ دقیقه زمان نیاز داشت تا دومین گل خود و چهارمین گل تیمش را وارد دروازه ویکتور روئیز کند. دی ماریا نیز در دقیقه ۴۵ آخرین گل رئال را به ثمر رساند تا شاگردان مورینیو با پیروزی ۵ بر صفر وارد رختکن شود.

در سایر دیدارهای شب گذشته اتلتیکو مادرید با پیروزی ۲ بر صفر مقابل لوانته از شکست بارسا استفاده کرد تا اختلاف خود را با صدر جدول کم کند.

آدریان لوپز در دقیقه ۳۲ اولین گل میزبان را در ویسنته کالدرون به ثمر رساند و پس از آن کوک در دقیقه ۶۰ دومین گل شاگردان سیمئونه را به ثمر رساند.

اتلتیکو مادرید با این پیروزی با فاصله ۸ امتیاز نسبت به بارسلونا در رده دوم قرار دارد. این پیروزی برای اتلتیکو گران تمام شد و رادامل فالکائو، ستاره کلمبیایی این تیم به دلیل مصدومیت مجبور شد قبل از گل دوم تیمش زمین مسابقه را ترک کند.

این باشگاه پس از مسابقه اعلام کرد که فالکائو از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار آسیب دیدگی شده اما مدت زمان دوری وی از میادین را اعلام نکرد.

در سایر مسابقات شب گذشته لالیگا رئال وایادولید با نتیجه ۲ بر صفر مقابل رئال ساراگوسا به برتری رسید و اوساسونا نیز با نتیجه ۲ بریک از سد دپورتیوو لاکرونیا گذشت.