به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه، آرسنال در هفته بيست و سوم ليگ برتر انگليس با نتيجه دو بر يک برابر چلسي تن به شکست داد تا ناکاميهاي اين تيم در فصل جاري ادامه يابد.

آرسن ونگر، سرمربی توپچی‌ها پس از پایان بازی به انتقاد از داوری پرداخت و گفت: در گل اول چلسی بر روی کوکولین خطا رخ داد، اما داور به راحتی از کنار آن گذشت. گل دوم چلسی هم که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید درست نبود و اصلا خطایی در محوطه جریمه ما رخ نداد.

ونگر درباره عملکرد تیمش در این دیدار گفت: در نیمه اول نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم. نمی دانستیم باید دفاع کنیم یا به کارهای هجومی روی آوریم. بازیکنان سردرگم به نظر می‌رسیدند. اولین فرصت بازی برای ما بود، اما آن را از دست دادیم. در نیمه دوم دست به تغییر ترکیب تیم زدیم و به بازی برگشتیم، اما متاسفانه نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. الان وضعیت آرسنال در جدول نگران کننده شده است.

آرسنال با شکست برابر چلسي با همان ۳۴ امتياز و يک بازي کمتر در رده ششم باقي ماند. در جدول ردهبندي منچستر يونايتد با ۵۶ امتياز صدرنشين است و تيمهاي منچسترسيتي و چلسي به ترتيب با ۵۱ و ۴۵ امتياز در ردههاي دوم و سوم قرار دارند.