به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، امیر قلعهنویی در ابتدای تمرین امروز بازیکنان و خبرنگاران را در وسط زمین فرا خواند و در جمع همه خطاب به بازیکنان گفت: از شما خواهش کردم که در طول هفته زیاد درباره دربی ۷۶ مصاحبه نکنید اگر قرار است حرفی بزنید در چارچوب سبز این کار را بکنید. به قول قریب بهترین کار در دربی سکوتش است.

وی افزود: قطار ما در حال حرکت است اما برخی‌ها به آن سنگ می‌زنند. باید خودمان را آماده این حواشی و مسائل کنیم. خوشبختانه در جدول لیگ برتر در صدر حضور داریم و در جام حذفی نیز خیلی خوب کار کرد‌ه‌ایم. مشکلات هست اما الان موقع سنگ اندازی به قطار ماست پس مراقب باشید.

قلعه‌نویی ادامه داد: می‌دانم مشکلات مالی هم داریم اما باید این روزها کمتر به حاشیه بپردازیم. از نظر ما دربی ۳ امتیاز دارد اما از نظر هواداران ۱۰۰۰ امتیاز. حساسیت این بازی به خاطر حضور دوربین‌های زیاد و پیگیری‌های مردم است. اما هدف ما این است که یک بار دیگر در دربی برنده شویم. این بازی برای ما حکم فینال دارد و مثل بازی با ملوان حساس و سرنوشت ساز است. از الان صحبت‌های حاشیه‌ای نکنید و تمام فکر و ذکر خود را با انرژی به داخل زمین مشغول کنید. نتیجه دست خداست ما با تاکتیک وارد زمین می‌شویم. خدا خواست می‌بریم نشد مبارک رقیب باشد.

قلعه‌نویی سپس رو به مجیدی کرد و گفت: به نظر شما خوب است فردا چهارشنبه تمرین را ساعت ۱۲ برگزار کنیم.

سپس سرمربی آبی‌ها رو به برهانی کرد و به وی اعلام کرد روز گذشته کجا بودی من می‌خواهم همین الان توضیح دهید که برهانی از او خواست خصوصی در مورد این موضوع صحبت کند.

همچنین در پایان قلعهنویی رو به ساموئل کرد و گفت انشاءالله فردا ناهار هم میهمان ساموئل هستیم.