به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، بازیکنان استقلال تهران از ساعت ۱۵ امروز (سهشنبه) تمرینشان را در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز کردند. در ابتدا امیر قلعهنویی در حالی که خبرنگاران و دوربینهای تلویزیون نیز کنارش ایستاده بودند، برای بازیکنانش صحبت کرد و به آنها گفت تا بازی جمعه با رسانهها مصاحبه نکنند.

بازیکنان نیز پس از صحبت‌های قلعه‌نویی کارهای تاکتیکی را زیر نظر سرمربی‌شان آغاز و سه روز مانده به داربی ۷۶ تمرین‌های شادابی را پیگیری کردند. در این بین سیدمهدی رحمتی که روز گذشته با حواشی بسیاری دست و پنجه نرم کرد و از سوی کی‌روش مورد انتقاد قرار گرفت، تمرین امروز تیمش را با طراوت بیشتری دنبال کرد تا به رسانه‌ها ثابت کند که با روحیه خوبی به استقبال داربی می‌رود.

سنگربان استقلال پیش از شروع تمرین نیز به تماشای حرکات نمایشی جواد نکونام نشسته بود. رحمتی که با حمید بابازاده، مربی دروازه‌بان‌های استقلال تمرین می‌کرد، دچار مصدومیت جزئی نیز شد که برای دقایقی استقلالی‌ها را نگران کرد اما با کمی استراحت دوباره تمرینش را از سر گرفت.

در تمرین امروز استقلال صمد مرفاوی و محمود فکری از قدیمی‌های استقلال که در حال حاضر کادر فنی صبا را تشکیل می‌دهند، حضور داشته و در حاشیه تمرین با دوستان قدیمی‌شان خوش‌وبش کردند. یک هنرمند استقلالی هم امروز به کمپ استقلال آمده بود. امیر غفارمنش، از بازیگران طنز امروز در حاشیه تمرین با استقلالی‌ها صحبت کرد.

تمرین امروز آبی‌ها بدون هیچ غایبی برگزار شد و تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان برای پوشش خبری و تصویری این تمرین حاضر بودند. شوت یکی از بازیکنان منجر به شکسته شدن دوربین صداوسیما شد. تمرین امروز که یکی از شلوغ‌ترین تمرین‌های این فصل استقلال بود و مهمانان دیگری نیز داشت.

بازیکنان استقلال در ۱۵ دقیقه پایانی تمرین زیر نظر امیر قلعهنویی به زدن ضربات از راه دور پرداختند که این تمرین مورد تشویق هواداران استقلال نیز قرار گرفت و با هر گلی که به ثمر میرسید شروع به تشویق بازیکنان میکردند.