به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، مرتضی تبریزی امروز قبل بازی تیمش با ایرانجوان بوشهر در حاشیه تمرینات اظهار داشت: از ابتدای ورود و انتقال تیم پاس به همدان مردم علاقهمند و فوتبال همدان هیچ وقت این تیم را تنها نگذاشتهاند و در گرما و سرما کنار تیم خودشان بودند و قطعاً در این هفتهها مثل قبل و پرشورتر به ورزشگاه میآیند.

وی افزود: تیم‌های بزرگی که سابقه زیادی در فوتبال ایران دارند در حال حاضر با تماشاگر کمی در مسابقات لیگ برتر حضور دارند و این همه هواداران مشتاق و خونگرم همدان سرمایه و دارایی خوبی برای تیم پاس همدان محسوب می‌شوند.

بازیکن ملی‌پوش بومی تیم فوتبال پاس همدان تصریح کرد: در بازی برابر شهرداری سنگ آهن بافق اتفاقاتی در روی سکوها افتاد که اصلاً برای تیم و مردم همدان خوشایند نبود در هر بازی برای هر بازیکنی موقعیت به وجود می‌آیند و هیچ مهاجمی دوست ندارد گل نزند اما شرایط همیشه بر وفق مراد نیست و بخاطر بی‌دقتی و استفاده نکردن از فرصت‌ها از مردم خوب همدان عذرخواهی می‌کنم.

وی در پاسخ به خبرنگار ورزشی فارس همدان مبنی بر اینکه اضافه شدن امید طیری در روند تمرینات تیم چه تأثیری داشته است؟ یادآور شد: امیدی با تجربیاتی که در سال‌های قبل کنار تیم‌های بزرگ داشته است کمک بزرگی به تیم پاس می‌تواند بکند به شرطی که خودمان بخواهیم در این هفته و بعد برد شیرینی که در ساری کسب کردیم با نشاط و روحیه بیشتری تمرین کردیم.

تبریزی ادامه داد: نوع تمرینات و تاکتیک هجومی بازی کردن تیم باعثشده تا همه بازیکنان نسبت به هفته قبل از روحیه جنگندگی خوبی برای مسابقات پیش رو پیدا کنند که امیدواریم لطف خدا شامل ما شود و در هفته بعد و باقی مانده از لیگ ضمن قهرمانی به لیگ برتر که حق تیم پاس همدان است صعود کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم خوب همدان امروز هم با حضور و حمایت خودشان از تیم پاس بیشتر از همه مایه دلخوشی و انگیزه بیشتر ما بازیکنان بومی و همدانی خواهند بود که امیدواریم با کمک خدا و تشویق هواداران دل این مردم خوب را شاد کنیم