به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، در ادامه رقابتهای لیگ بسکتبال حرفهای آمریکا(NBA)، تیم بسکتبال ممفیس در حالی که "حامد حدادی" بهترین سنتر آسیا را نیز در اختیار داشت به مصاف لسآنجلس لیکرز بحران زده رفت و با نتیجه ۱۰۶ بر ۹۳ به پیروزی رسید. این مسابقه در حالی به سود ممفیس به پایان رسید که "کوبی برایانت" گارد رأس ملی پوش لیکرز با کسب ۲۹ امتیاز، ۳ ریباند و ۳ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان بود.

" حامد حدادی " در این مسابقه نزدیک به ۱۵ دقیقه در میدان بود و کارش را با دو ریباند، یک پاس منجر به گل و دو بلاک شات به پایان رساند و در کنار هم پست اسپانیایی‌اش یعنی " مارک گسول " اجازه خود نمایی به " دوایت هاوارد " سنتر «لیکرز» نداد.

در دیگر مسابقه «اوکلاهوما سیتی» به مصاف «گلدن استیت» رفت و با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۹ تن به شکست داد. در این مسابقه " کوین دورانت " فوروارد قدرتی «اوکلاهوما» با کسب ۳۳ امتیاز انجام ۵ ریباند و ۹ پاس منجر به گل بازهم ستاره تیمش بود اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند.

«میامی هیت» مدافع عنوان قهرمانی برابر «تورنتو» صف‌آرایی کرد و با درخشش " لبرون جیمز " ارزشمندترین بازیکن فصل قبل ۱۲۳بر ۱۱۶ حریفش را مغلوب کرد. در این مسابقه که به وقت اضافه نیز کشیده شده بود " لبرون جیمز " با کسب ۳۱ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۱۱ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میدان بود.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده دیشب به شرح زیر است:

آتالانتا ۱۰۴ – شارلوت ۹۲

بروکلین ۹۱ – مینه‌سوتا ۸۳

دیتروید ۸۲ – شیکاگو ۸۵

دنور ۱۰۵ – هیوستون ۹۵

نیواورلان ۱۰۲ – سن‌آنتونیو ۱۰۶

واشینگتن ۸۸ – یوتاجاز ۹۲

فینیکس ۱۰۶ – ساکرامنتو ۹۶

ایندیانا ۸۰ - پورتلند ۱۰۰