به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، یحیی گلمحمدی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: بازی با استقلال مثل هر بازی دیگر سه امتیاز دارد البته تحت تاثیر هیجانهاست. هر تیمی بر هیجانها غلبه کند و آرامش داشته باشد پیروز میشود. نگرانی ما علی کریمی و رضا حقیقی است. کریمی به دربی نمیرسد باید ببینیم حقیقی چه شرایطی خواهد داشت. بازیکنان جایگزین با انگیزه هستند. فکر کنم بازی خوبی انجام بدهیم. تمرینات خوبی در این هفته انجام دادیم و روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد اینکه یک بازی ملاک ارزیابی یک مربی هست یا نه، گفت: یک بازی نمی‌تواند برای ارزیابی یک مربی ملاک مناسبی باشد. من راه را شروع کردم و بازیکنان هم کمک کرده‌اند. همیشه گفته‌ام کمترین نقش را داشته‌ام و انشالله بازیکنان حساسیت موضوع را درک می‌کنند و سه امتیاز خیلی مهم است. با گرفتن این سه امتیاز می‌توانیم در جدول بالا بیایم.

گل محمدی در مورد اینکه مربیان دوست ندارند بازنده شوند و فقط به دنبال نباختن هستند، گفت: یکی از وظایف تیم این است که در فاز دفاعی خوب باشیم اول برای گل نخوردن جلو می‌رویم و بعد حمله می‌کنیم.

وی در مورد وضعیت علی کریمی که دوست داشته است بازی کند و با آمپول هم بازی کند، گفت: این صحبتها را در روزنامهها خواندم نظرش این نیست که با آمپول بازی کند. صبح و عصر فیزیوتراپی کرد. امکان نداشت برسد. کریمی در فهرست ۱۸ نفره هم نیست